Festyn Lotniczy 2011 Aeroklubu Podhalańskiego

Aeroklub Podhalański (logo)

Aeroklub Podhalański gorąco zaprasza na tegoroczny Festyn Lotniczy przypadający w 55 rocznicę istnienia Aeroklubu Podhalańskiego.

Na scenie wystąpią zespoły kabaretowe i muzyczne.

Na zakończenie koncert gwiazdy wieczoru - zaśpiewa Gabriel Fleszar.

Lotnicy zapraszają w przestworza - każdy może zabrać się z nimi w powietrze, a dla tych, którzy tylko zechcą podziwiać podniebne ewolucje przygotowany jest wspaniały pokaz lotniczy. Niewątpliwą atrakcją tegorocznego pokazu, po raz pierwszy na niebie Ziemi Sądeckiej będą polskie Jastrzębie F-16 służące w Siłach Powietrznych RP, które zademonstrują swoje możliwości.

Ponadto będzie można miło spędzić czas w przyjemnej atmosferze przy dobrej muzyce, korzystając z serwowanych dań i napoi przez stoiska gastronomiczne.
 

Źródło: Aeroklub Podhalański
comments powered by Disqus

Komentarze

Jezeli juz organizujecie takiego typu imprezy to sobie zamykajcie przestrzen powietrzna, ale nie zamykajcie przestrzeni ladowej!! Czy ktos z organizatorow pomyslal nad tym jakie utrudnienia komunikacyjne spowoduje tego typu festyn??? Pewnie nie!! ..no bo i po co skoro miejscowa wladza i okoliczny lud swietnie sie bawili. Za to inni stali w kilometrowych korkach zarowno w kierunku Krakowa jak i Nowego Sacza przygladajac sie nieudolnym dzialaniom Policji kierujacej ruchem. Nie kazdy chyba musi byc zainteresowany waszymi pokazami, wiec nalezalo moze zorganizowac objazdy dla samochodow skoro doprowadzacie nieudolnoscia waszych dzialan w zasadzie do paralizu komunikacyjnego!!!

Super reklama. Szkoda że mało kto o tym wiedział. Ciężko wywiesić ogłoszenia w dużych miastach. Bo ludzi byłoby multum a odwiedzili pewnie nieliczni.
Pozdrawiam dział marketingu Aeroklubu. Managerów mają z 1 ligi/