I Krajowy Trening Szybowcowy "Flajówka"

Aeroklub Nadwiślański

Chciałbyś wcześnie rozpocząć latanie szybowcowe, brakuje Ci organizacji latania przelotowego we własnym klubie a jednocześnie chciałbyś wdrożyć się w system zawodów on-line i uzyskać przy tym kilka ładnych wyników? Masz obawy przed wzięciem udziału w Krajowych Zawodach Szybowcowych? Wysoce cenisz sobie doskonałą organizację, bezpieczeństwo a także niebywałą atmosferę życia lotniskowego i doskonałą zabawę w gronie przemiłych i sympatycznych ludzi? MAMY COŚ DLA CIEBIE!!!

Aeroklub Nadwiślański z lotniskiem w Lisich Kątach serdecznie zaprasza
wszystkich chętnych pilotów na I Krajowy Trening Szybowcowy
„Flajówka” 29.04.-08.05.2011r.

Trening będzie oparty o zasady systemu internetowych zawodów szybowcowych Szybowcowy Puchar Polski – na odprawie przedlotowej wykładane będą 2 rodzaje tras – krótsza i dłuższa do wyboru w zależności od zaawansowania pilota jak i bieżących ambicji przelotowych;)

Codziennie wystawiany będzie grid – przeszkolona obsługa startowa, doświadczeni holownicy, 3 samoloty holujące i wyciągarka = bezpieczeństwo i sprawne wzbicie się w powietrze wszystkich szybowców! W programie treningu impreza integracyjna i zakończeniowa a także nagrody i Puchar dla zwycięzcy – uczestnika, który zdobędzie największą ilość punktów w SzPP wykonując loty na naszym treningu!

Więcej informacji na www.lisie.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I DO MIŁEGO!

Aeroklub Nadwiślański
Przewodniczący Sekcji Szybowcowej
Jakub „Kubutek” Jankowiak

Źródło: Aeroklub Nadwiślański
comments powered by Disqus