Wspomóż Michała Wieczorka swoim głosem

Michał Wieczorek/ fot. Aeroklub Krakowski

Wczoraj (tj. 15 listopada) rozpoczął się tradycyjny plebiscyt 10 Asów Małopolski. Dziennik Polski zaprasza do wyboru 10 najlepszych sportowców południowej Polski spośród wytypowanej przez redakcję 30stki.

Wśród nich znalazł się reprezentant sportów samolotowych Michał Wieczorek z Aeroklubu Krakowskiego - tegoroczny Srebrny medalista Mistrzostw Świata, Nawigacyjny Mistrz Polski oraz zwycięzca Pucharu Polski. Głosujemy do 16 grudnia, a już 27 grudnia poznamy najlepszą 10tkę.

Aeroklub Krakowski zachęca do wsparcia Michała głosami, można głosować tradycyjnie za pomocą kuponu z gazety Dziennik Polski lub poprzez wysłanie sms'a na numer 71466 o treści As.25 (askropka+numer zawodnika, koszt smsa 1zł + vat).

Michał Wieczorek według Dziennika Polskiego jest Odkryciem Sezonu. W poniedziałkowym wydaniu możemy przeczytać krótką notkę: „Ur. 8.06.1981r. w Krakowie. Pierwszy i obecny klub: Aeroklub Krakowski. Kontynuuje sportowe tradycje rodzinne latającej rodziny Wieczorków - ojca Wacława, który w tym roku zakończył bogatą karierę sportową oraz wujów Mariana i Krzysztofa. Zdobył wicemistrzostwo świata w rajdach samolotowych, mistrzostwo Polski w lataniu precyzyjnym oraz Puchar Polski."*

Serdeczne gratulacje dla Michała za osiągnięcia sportowe w dotychczasowej karierze, życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki za powodzenie w plebiscycie i głosujemy As.25

 

 

Źródło: Aeroklub Krakowski
comments powered by Disqus