Głosuj na Michała Wieczorka!

Michał Wieczorel (10 asów małopolski)

Dziennik Polski zaprasza do wyboru 10 najlepszych sportowców południowej Polski spośród wytypowanej przez redakcję 30stki. Wśród nich znalazł się nasz reprezentant sportów samolotowych Michał Wieczorek - tegoroczny Mistrz Świata w Lataniu Precyzyjnym, II Vice-Mistrz Europy w Lataniu Rajdowo-Nawigacyjnym w załodze z nawigatorem M.Osowskim. Nawigacyjny Mistrz Polski oraz zwyciezca Pucharu Polski. Głosujemy do 19 grudnia a już 27 grudnia poznamy najlepszą 10tkę. Drodzy koledzy i koleżanki, wspomóżmy Michała naszymi głosami, możemy głosować tradycyjnie za pomocą kuponu z gazety Dziennik Polski lub poprzez wysłanie sms'a na numer 72355 o treści ASY.23 (koszt smsa 2,46 zł z VAT).

Jako Aeroklub jesteśmy dumni z Michała, który reprezentuje nasze barwy i przynosi chlubę polskim skrzydłom na arenie międzynarodowej. To wspaniałe, że w tak młodym wieku posiada takie umiejętności, które wsparte ogromnym talentem i doświadczeniem przekazanym od ojca Wacława pozwalają wygrywać podniebne turnieje. Liczymy, że pomożecie nam sprawić radość Michałowi i oddając na niego głosy uhonorujecie jego sukcesy sportowe a przy okazji pomożecie zaistnieć lotnictwu sportowemu pośród innych dziedzin sportowych.

Tymczasem odsyłamy Państwa do rozmowy z Michałem Wieczorkiem zamieszczonej na łamach naszej strony po Mistrzostwach Polski rozegranych w Nowym Targu. Kliknij tutaj! Również polecamy materiał nagrany przez telewizję Orange "Spędź dzień z Michałem Wieczorkiem"-kliknij! I na koniec odsyłamy Państwa do wywiadu Telewizji Polskiej TVP tuż po powrocie z Mistrzostw Świata w RPA "Polski mistrz Świata: medal dedykuję ojcu"-kliknij!. Gorąco polecamy!

O tym jak głosować czytamy na łamach witryny Internetowej Dziennika Polskiego:

"Głosować można dwojako - na kuponach, zamieszczanych od dziś codziennie w "Dzienniku Polskim" oraz systemem sms-owym., wybierając numer 72355. Liczą się kupony tylko oryginalne, z wypełnionymi wszystkimi 10 rubrykami. Natomiast w sms-ach wybieramy tylko jednego swojego faworyta. Treść powinna być następująca: Asy.numer sportowca. Numery podane są przy liście sportowców - kandydatów. Np. sms treści: Asy.1 oznacza głos oddany na Arkadiusza Aleksandra.

Na kuponie sportowcy otrzymują odpowiednio od 10 pkt za 1. miejsce po 1 pkt. za dziesiąte. W sms-ie wybrany sportowiec dostanie 10 pkt. O końcowej kolejności 10 Asów Małopolski zadecyduje suma wszystkich punktów. Na kupony czekamy w redakcji do 19 grudnia.

Czytelnicy, którzy chcą zdobyć okolicznościowe nagrody za udział w plebiscycie, powinni na kuponie krótko uzasadnić swój wybór. Wystarczy napisać o jednym sportowcu. Autorom najciekawszych wypowiedzi przyznamy nagrody - 7 odtwarzaczy DVD Sony oraz 5 wejściówek do Parku Wodnego.

Tradycyjnie już podczas gali sportowej, kiedy prezentujemy dziesiątkę zwycięskich asów, przedstawiamy też trenera i odkrycie sportowe roku. Tego wyboru dokonują dziennikarze "Dziennika Polskiego". Rok temu triumfowali - szkoleniowiec karate tradycyjnego Paweł Janusz i pilot Michał Wieczorek." - czytamy na stronie Dziennika Polskiego.

Zespół AeroklubKrakowski.pl 

Źródło: Aeroklub Krakowski
comments powered by Disqus