Udział AKJ w WOŚP

Aeroklub Krainy Jezior

Fundacja ... Jurka Owsiaka bardzo skrupulatnie podlicza końcowe efekty finansowe rożnych form publicznej zbiórki zainicjowanej kolejną edycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dostaliśmy również informacje o wpłynięciu środków z aukcji naszych (AKJ) propozycji.

Do powszechnej wiadomości podajemy, że: lot z mistrzem akrobacji na samolocie JAK 52, który wylicytował Andrzej Kuźnik i lot nad Krainą Wielkich Jezior Mazurskich, który wylicytował Maciej Domański (będą zrealizowane podczas Mazury AirShow 2011) a kalendarz "Lotnicze Mazury" już trafił do Jacka Fogla.

Z tych licytacji naszych (AKJ) ofert, na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęła kwota 1620,50 zł. To nie jest kwota imponująca ale mamy satysfakcję z udanego i aktywnego włączenia się Aeroklubu Krainy Jezior w wielki społeczny, a w wielu przypadkach spontaniczny zryw zjednoczonego w takim wyjątkowym dniu społeczeństwa polskiego.

Dziękujemy Andrzejowi Kuźnikowi, Maciejowi Domańskiemu i Jackowi Foglowi za udział w aukcji przez wylicytowanie naszych propozycji. Zapraszamy Andrzeja, Macieja, Jacka i wszystkich sympatyków lotnictwa na tegoroczne imprezy lotniska Kętrzyn Wilamowo.

Już dziś zarezerwujcie sierpniowy weekend (6-7 sierpnia) na pokazy lotnicze – "Mazury AirShow 2011". Już dziś wiemy, że będzie kilka interesujących niespodzianek!

Do zobaczenia na Mazurach! Do spotkania na lotnisku Kętrzyn Wilamowo!

Stanisław Tołwiński

Źródło: Aeroklub Krainy Jezior
comments powered by Disqus