Zawody w lataniu precyzyjnym w Aeroklubie Kieleckim

IV Klubowe Samolotowe Zawody Nawigacyjne

Obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne wymusiły zmianę planów rozegrania zawodów w lataniu precyzyjnym na drugą połowę roku 2021. Dlatego Aeroklub Kielecki zaprasza pilotów do udziału w zawodach w lataniu precyzyjnym, które odbędą się w dniach 25-26.09.2021 r.

Wzorować będziemy się na profesjonalnych zawodach w lataniu precyzyjnym, jednak z bardzo uproszczonym poziomem trudności, tak aby każdy mógł w nich wziąć udział. Naszym celem jest weryfikacja umiejętności pilotażowych, jak również podnoszenie kwalifikacji lotniczych a także pozyskanie potencjalnych reprezentantów naszego Aeroklubu w profesjonalnych zawodach – mówią organizatorzy.

Zgłoszenia zamknięte zostaną na dzień przed planowanymi zawodami, a każdy chętny wziąć udział w zawodach powinien przesłać maila na adres zawody@aeroklub.kielce.pl. W treści maila należy podać imię i nazwisko, informację o posiadanej licencji lub chęci startu jako uczeń, posiadany nalot na samolotach i szybowcach, numer telefonu kontaktowego oraz preferowany typ samolotu na zawody, ewentualnie inny (nie klubowy) typ statku powietrznego. Jeśli zawodnik chce wziąć ze sobą pasażera lub "nawigatora" musi mieć zaliczone 3 lądowania w ostatnich 90 dniach.

Regulamin zawodów w postaci PDF dostępny jest TUTAJ.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z zawodami Aeroklub Kielecki prosi o kontakt z Markiem Stąporem, tel. 502 176 067.

Więcej informacji na stronie www.aeroklub.kielce.pl

Źródło: Aeroklub Kielecki
comments powered by Disqus