III Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki już w maju

Para Rudniki 2014

17-18 maja 2014 r Aeroklub Częstochowski zaprasza na III Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki.  To największa tego typu impreza organizowana w Polsce, na dodatek odbywa się na lotnisku co daje możliwość przetestowania wystawianego sprzętu.

Podczas dwóch pierwszych edycji ParaRudnik wiekszość wystawców stanowiły firmy związane z paralotniarstwem i motoparalotniarstwem. Przed rokiem po raz pierwszy na Targach pojawiła się firma Dudek Paragliders.

W zeszłym roku postanowilismy przetestować Targi, dlatego stoisko nie było zbyt duże. Byliśmy jednak pozytywnie zaskoczeni ParaRudnikami, to naprawde duża i dobrze zorganizowana impreza.  Dlatego w tym roku nie zastanawialismy sie zbyt długo, nad tym czy ponownie się na niej wystawiać. - mówi Piotr Dudek z Dudek Paragliders - Nasze stoisko bedzie większe niż ostatnio i pojedzie też trochę więcej osób aby je obsługiwać. Od samej sprzedaży, na ParaRudnikach  liczymy na sprzedaż akcesoriów paralotniarskich, ważniejszy jest kontakt z klientem, bezpośrednia rozmowa i wymiana informacji.

Wreszcie mamy imprezę, która spełnia oczekiwania klientów i wystawców, gdzie można sprawdzić sprzęt. Wcześniej takich możliwości nie było. Działamy na tym rynku od dość dawna i byliśmy nie raz na targach, które odbywały sie w halach to jednak nie było to. - dodaje Wojciech Domański z Dudek Paragliders - Dadatkowym atutem ParaRudnik jest to, że jest to impreza łączona, przy okazji Targów odbywają się zawody motoparalotniowe, konkurs filmowy, wykłady.

Zapraszamy na Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki 17-18 maja 2014 r.

Źródło: Aeroklub Częstochowski
comments powered by Disqus