XVII Międzynarodowy Piknik Lotniczy odwołany

XII Międzynarodowy Piknik Lotniczy Euroregionu Beskidy w Bielsku-Białej (fot. Krzysztof Cieślawski)

Zarząd Aeroklubu Bielsko-Bialskiego długo zwlekał z oficjalnym komunikatem mając nadzieję, że może i tym razem się uda. Poprzednie lata obfitowały w różne utrudnienia, głównie z powodu pogody, ale mniej lub bardziej atrakcyjnie udawało się przeprowadzić szesnaście edycji Międzynarodowego Pikniku Lotniczego na lotnisku w Aleksandrowicach.

Z przykrością informujemy, że na skutek utrzymującej się od kilku miesięcy pandemii koronawirusa niemożliwe stało się bezpieczne przygotowanie i przeprowadzenie, zarówno tegorocznej imprezy pod hasłem XVII Międzynarodowy Piknik Lotniczy, jak również planowanego na znacznie mniejszą skalę "Dnia otwartego", w dniu 5.09.2020 r. – zakomunikował Zarząd ABB.

Władze Aeroklubu Bielsko-Bialskiego mają nadzieję, że w kolejnych latach uda się podtrzymać tradycję organizowania na lotnisku w Aleksandrowicach, dla mieszkańców tego miasta i regionu, jak i przebywających w tym czasie w stolicy Podbeskidzia turystów, corocznej imprezy rekreacyjno–rodzinnej prezentującej uroki lotnictwa, osiągnięcia Aeroklubu Bielsko-Bialskiego oraz tradycje lotnicze Podbeskidzia.

Źródło: Aeroklub Bielsko-Bialski
comments powered by Disqus