Gdynia AEROBALTIC 2019 – ruszyła sprzedaż biletów

Gdynia AEROBALTIC 2019 – ruszyła sprzedaż biletów (fot. Gdynia Aerobaltic/FB)

16-18 sierpnia 2019 r. – już dziś warto zarezerwować tę datę w kalendarzu. Trzy dni efektownych pokazów lotniczych, wystawa statyczna na lotnisku w Kosakowie oraz mnóstwo samolotów, w tym również maszyn bojowych. To wszystko dla fanów lotnictwa, którzy w połowie sierpnia wybiorą się na gdyńską Plażę Miejską oraz lotnisko Gdynia-Kosakowo.

28 marca wystartowała przedsprzedaż biletów na największy AIR SHOW w 2019 roku w Polsce! Specjalnie dla fanów zapachu nafty lotniczej, ekstremalnych emocji i podniebnych ewolucji limitowana pula biletów. Ruszyła sprzedaż wyjątkowych biletów do strefy VIP, VIP Platinum oraz SKYCLUB. Każda z tych stref znajdować się będzie w wydzielonej przestrzeni na terenie pokazów m. in. z pełną obsługą, zapleczem sanitarnym, darmowymi napojami i wykwintnym cateringiem. Dodatkowo goście każdej ze stref otrzymują dostęp do parkingu VIP na terenie lotniska oraz transportu "VIP Shuttle" z parkingu do strefy VIP.

Organizatorzy odkryli pierwsze karty. Wśród niesamowitej plejady uczestników zobaczymy niesamowity szwedzki odrzutowiec AJS 37 Viggen, który weźmie udział w pokazie dynamicznym i statycznym. W tym roku zobaczymy również samolot TS-11 Iskra (Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła).

Kolejnym samolotem, który przyleci ze Szwecji na pokazy w Gdyni jest J34 – bo takie oznaczenie nosiły szwedzkie Hawker Huntery. Fanów lotnictwa a także spotterów zapewne ucieszy fakt, że ten samolot jeszcze nigdy nie był na pokazach w Polsce. A to dopiero początek atrakcji.


J-34 Hawker Hunter                      Saab JA 37 Viggen                                     TS-11 Iskra

Jak co roku pokazy w Gdyni przyciągają najlepszych fotografów z Polski i Europy, a także pasjonatów fotografii i awiacji. Również w tym roku organizatorzy przyszykowali właśnie dla nich limitowaną pulę biletów "Spotterskich". Ilość miejsc ograniczona. Pakiet "Spotterski" obejmuje: wstęp na lotnisko w dniu treningów, dostęp do strefy dla fotografów (lotnisko i plaża), dostęp do profesjonalnego sprzętu firmy Canon, możliwość bezpośredniego zgrywania zdjęć i obróbki (strefa IT), wstęp na warsztaty fotograficzne (piątek), podest fotograficzny (lotnisko i plaża), dostęp do osobnego zaplecza sanitarnego, pakiet gadżetów (koszulka, kamizelka, naszywka, breloczek, remove before flight), darmowe napoje w strefie.

Tegoroczna edycja to także wiele nowości m.in. pierwsza edycja Aerocamp – unikatowej strefy na lotnisku. Więcej informacji o Aerocamp TUTAJ.

Więcej informacji na stronie www.aerobaltic.pl oraz na profilu facebookowym Gdynia Aerobaltic.

Źródło: aerobaltic.pl
comments powered by Disqus