W chińskim Zhuhai odbędą się targi lotnictwa ogólnego AERO ASIA

Targi AERO ASIA, fot. Defense World

Pierwsza edycja targów lotnictwa ogólnego AERO ASIA odbędzie się w dniach 28-31 października 2021 r. w Zhuhai w Chinach. Impreza będzie organizowana na przemian z Airshow China i będzie efektem współpracy spółek Zhuhai Airshow oraz Messe Friedrichshafen, która organizuje targi AERO w Niemczech. Całość  będzie wspierana również przez Asian Business Aviation Association (AsBAA).

„AERO ASIA będą nakierowane na dynamicznie rozwijające się branże lotnictwa ogólnego w Chinach i Azji jako całości” - powiedział Sun Jiefeng, prezes Zhuhai Airshow. „Ta współpraca podkreśla wysoką reputację naszej marki na całym świecie i nasze bogate doświadczenie w tym sektorze”, dodał Klaus Wellmann, prezes Messe Friedrichshafen.

Organizatorzy AERO ASIA mają jasny cel strategiczny, żeby impreza stała się wiodącym pokazem biznesowym i lotnictwa ogólnego w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej. AERO, organizowane od ponad 40 lat we Friedrichshafen w Niemczech, to wiodące na świecie targi branży lotniczej, a Airshow China to największe organizowane od 1996 r. pokazy lotnicze w Chinach.

Strona internetowa AERO ASIA będzie dostępna od końca stycznia 2021 r. pod domeną www.aero-asia.com

Źródło: AERO Friedrichshafen
comments powered by Disqus