Przejdź do treści
Targi AERO, fot AERO
Źródło artykułu

W dniach 27-30 kwietnia 2022 r. odbędzie się kolejna edycja targów AERO

W dniach od 27 do 30 kwietnia 2022 r. w niemieckim Friedrichshafen odbędzie się kolejna edycja targów AERO. Podczas tej największej na świecie imprezy poświęconej lotnictwu ogólnemu, biznesowemu i sportom lotniczym, wystawcy zaprezentują drony, szybowce, wiatrakowce, śmigłowce, samoloty ultralekkie, turystyczne, szkolne, z napędem tłokowym i turbośmigłowym, a także odrzutowce biznesowe. Oprócz konstrukcji lotniczych będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania z zakresu systemów napędowych, w tym elektrycznych, a także awioniki, usług i akcesoriów dla pilotów.

Jak informują organizatorzy, liczba zarejestrowanych wystawców zbliża się do poziomu odnotowanego w rekordowym 2019 r. Od 20 stycznia 2022 r. można już nabywać bilety w sklepie online, a co istotne dla osób chcących odwiedzić imprezę, koncepcja na czas pandemii przewiduje, że nie będzie można kupić biletów na miejscu. Roland Bosch, kierownik AERO i członek zarządu Messe Friedrichshafen, podkreśla, że AERO 2022 będzie prawdopodobnie najważniejszą edycją w historii.

Po odwołaniu z powodu pandemii dwóch poprzednich imprez, ogromne znaczenie ma zgromadzenie się w jednym miejscu przedstawicieli branży GA, którzy będą chcieli omówić kwestię wdrożenia wielu innowacji w dziedzinie technologii napędowych i awionicznych, a także zrównoważonego rozwoju lotnictwa.  

Jeśli chodzi o produkty lotnicze wymagające intensywnych konsultacji, dla producentów i dealerów niezwykle ważny jest bezpośredni kontakt z pilotami i właścicielami samolotów. Targi we Friedrichshafen oferują idealną okazję do pogłębienia istniejących i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.


Więcej informacji dotyczących targów AERO można znaleźć na stronie www.aero-expo.com oraz https://www.linkedin.com/showcase/aeroshow

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony