Przejdź do treści
Targi lotnicze AERO ASIA
Źródło artykułu

W 2015 r. Chiny zorganizują targi lotnictwa ogólnego AERO ASIA

W przyszłym roku targi lotnictwa ogólnego AERO odbędą się również w Chinach, o czym poinformował organizator pokazów lotniczych Zhuhai Airshow oraz organizator AERO Messe Friedrichshafen. Impreza pod nazwą "AERO ASIA" będzie się odbywała w cyklu dwuletnim w Zhuhai.

Pierwsza edycja targów została zaplanowana w dniach od 28 października do 1 listopada 2015 r., na terenach targowych Zhuhai Airport. Natomiast kolejne targi AERO Friedrichshafen (najważniejsza tego typu impreza w Europie), odbędą się od 15 do 18 kwietnia 2015 r. nad Jeziorem Bodeńskim w południowych Niemczech.
 
Obecnie Airshow China są jednymi z wiodących światowych targów przemysłu lotniczego, które od 1996 roku są organizowane w Zhuhai każdego roku. "Dzięki naszemu zaangażowaniu chcemy przyczynić się do zapewnienia lotnictwu ogólnemu możliwości rozwoju w Chinach. Platforma AERO ASIA ma pozytywnie wpłynąć na chiński rynek i stać się centralnym punktem dostępu w tym kraju", powiedział Klaus Ellmann, prezes Messe Friedrichshafen.
 
Podobnie jak Friedrichshafen, miasto Zhuhai oferuje optymalne tereny targowe i hale wystawowe, które są zlokalizowane tuż obok pasa startowego. Co istotne, zespół targowy w Zhuhai posiada prawie 20 lat doświadczenia w organizacji imprez tego typu.

Ludwig Meier, odpowiedzialny za marketing spółki AERO tłumaczył: "Dobrą rzeczą tego przedsięwzięcia jest fakt, iż jest ono korzystne dla obu stron. Zapewnimy Chinom wystawców, zwiedzających i obsługę medialną, a jednocześnie doskonałą platformę umożliwiającą dotarcie do chińskich klientów wystawcom europejskiego AERO. Mark Zhou, dyrektor generalny Zhuhai Airshow, wiele razy odwiedzał targi AERO, które dla lotnictwa ogólnego są największe i najważniejsze w Europie i był pod wrażeniem ich jakości, jak również z wiedzy naszego zespołu”.
 
Więcej informacji na temat AERO ASIA 2015 ma zostać przedstawione podczac tegorocznych pokazów Airshow China, które odbędą się w dniach od 11 do 16 listopada 2014 r. w Zhuhai.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony