Przejdź do treści
Targi AERO we Friedrichshafen, fot. Flyer
Źródło artykułu

Targi AERO 2021 przeniesione na lipiec

Z powodu pandemii COVID-19, targi lotnictwa ogólnego AERO 2021, które pierwotnie miały się odbyć we Friedrichshafen w Niemczech w kwietniu, zostaną przeniesione na dni od 14 do 17 lipca 2021 r. „Po odwołaniu imprezy w zeszłym roku niepewność związana z pandemią w połączeniu z kolejnymi restrykcjami niestety oznacza, że wystawa AERO Friedrichshafen będzie musiała zostać przełożona. W celu stworzenia jasnych parametrów dla wszystkich naszych klientów i partnerów, zdecydowaliśmy się teraz na tym stosunkowo wczesnym etapie, aby nadchodzące AERO były letnią edycją” powiedział Klaus Wellmann, prezes Messe Friedrichshafen.

Szef AERO, Roland Bosch i kierownik projektu Tobias Bretzel wyjaśnili wprowadzone zmiany mówiąc: „W rzeczywistości już teraz jesteśmy w stanie przewidzieć, że nie będzie możliwe zorganizowanie AERO 2021 jako międzynarodowych targów w kwietniu zgodnie z planem. Rezerwacje i pozytywne opinie, jakie otrzymaliśmy na temat AERO, zachęciły nas do zaplanowania letniej edycji imprezy w lipcu. Jesteśmy w pełni świadomi, że będzie to kolejne wyzwanie dla nas wszystkich, ale jesteśmy przekonani, że postępujemy właściwie. Rzeczywiście, postrzegamy tę zmianę jako świetną okazję do zorganizowania tego niezwykle ważnego spotkania dla wszystkich w przyjemnych letnich warunkach”.

AERO Friedrichshafen zapewnia globalnej branży lotnictwa ogólnego możliwość zaprezentowania najnowszych rozwiązań i innowacji. Targi stały się również głównym miejscem dyskusji na temat bieżących spraw i przyszłości branży w Europie. Wystawcy, którzy już zarejestrowali się na kwietniowe AERO Friedrichshafen, w ciągu najbliższych dni otrzymają szczegółowe informacje o nowej letniej edycji.

Więcej informacji będzie wkrótce dostępnych na stronie www.aero-expo.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony