…Spraw by zagościł na twarzy UŚMIECH… – MIKOŁAJKOWY komunikat prasowy

2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego

Uśmiech na twarzy dziecka to szczególnie bezcenny dar, zwłaszcza w okresie świąt Bożonarodzeniowych. Chcemy by gościł na ich twarzach jak najdłużej.

21 grudnia 2010r. o godz. 12.30 podczas wspólnego spotkania z LOTNICZYM GWIAZDOREM delegacja Dowództwa 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego spotka się z dziećmi w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego przy ul. Szpitalnej 27/33 w Poznaniu.

Żołnierze 2 SLT. przygotowali dla najmłodszych paczki z lotniczymi upominkami i prezentami, które będą dla dzieci okazją do wspólnej zabawy z rówieśnikami, urozmaicą im wolny czas oraz pozwolą oderwać się od spraw codziennych i przeniosą w zaczarowany świat baśni i dobrej rozrywki.

Dodatkowo, podczas spotkania dzieci spotkają się z pilotami F-16, którzy opowiedzą im o specyfice pracy pilota a żołnierz z „Life Support” wprowadzi ich w lotniczy świat sprzętu wysokościowo – ratowniczego, prezentując wyposażenie pilota F-16.

Wręczenie prezentów odbędzie się za pośrednictwem łączenia z niewidzialnym MIKOŁAJEM, który zna każde z dzieci…ale wszystkie tajemnice odkryjemy przed Państwem już jutro-:)

Media zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu, proszone są o kontakt tel. z rzecznikiem prasowy 2 SLT. – kpt. Marleną BIELEWICZ pod nr tel. 723 689 210, (061) 8 572 262.


kpt. Marlena BIELEWICZ
oficer prasowy 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego
www.2slt.sp.mil.pl


Źródło: 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
comments powered by Disqus