AERA 500 w sklepie dlapilota.pl

Garmin AERA 500

Z przyjemnością informujemy, że jeszcze przed tegoroczną gwiazdką zdążyliśmy z umożliwieniem Państwu zakupu najnowszej, przenośnej nawigacji Garmin serii AERA. Od dzisiaj, nawigacja AERA 500 dostępna jest w sklepie dlapilota.pl.

Garminy serii AERA zastępują dobrze znane i docenione przez wielu użytkowników, modele serii GPSMAP 296 i wyższe. Odbiornik, zasadniczo odbiega od rozwiązań stosowanych dotychczas przez Garmina które cechował identyczny wygląd, a różniło oprogramowanie, dostępne funkcje i szybkość działania. AERA, wyglądem przypomina raczej produkty kierowane do kierowców. I rzeczywiście w standardzie posiada również nawigację drogową, znaną z odbiorników Garmin Nuvi.

Jednak, najważniejsze dla pilota są funkcję w trybie lotniczym. I jak przystało na Garmina nikt nie powiniem zostać rozczarowany. Odbiornik zawiera wszystkie znane dotąd z modelu 296 funkcje i możliwości. Oferowane przez nas urządzenie posiada bazową mapę w wersji Atrlantic oraz aeronautyczną bazę Jeppesen, aktualną na dzień zakupu urządzenia.Odbiornik pozwala również na wyświetlanie przeszkód, terenu i dróg lotniczych. Jest szybki i niezawodny. Zmianie, w stosunku do poprzednich modeli uległo menu.

Dotykowy, intuicyjny interfejs przyspiesza wprowadzanie danych. Wiele dodatkowych funkcji multimedialnych (bluetooth, telefon głośno-mówiący, możliwośc oglądania zdjęć itp.) podnoszą atrakcyjność tego odbiornika. Dokładając do tego długi czas pracy na baterii (do 5 godzin wg producenta) oraz, a może nawet przede wszystkim atrakcyjną cenę, otrzymujemy odbiornik który na pewno spełni oczekiwania wszystkich zainteresowanych nowoczesną nawigacją lotniczą.

W pudełku znajdują się:

- Odbiornik w wersji Atlantic (w tym Europa) + baza aeronautyczna Jeppesen z kodem uprawniającym do jednorazowej, bezpłatnej aktualizacji
- Mocowanie na wolant z zasilaczem
- Mocowanie samochodowe z podkładką grawitacyjną dostępną w opcji za 179 PLN
- Baterię litowo-jonową
- Kabel zasilający-samochodowy
- Kabel USB
- Instrukcję

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sklepu.

Czytaj również: Garmin AERA 500

Źródło: sklep.dlapilota.pl
comments powered by Disqus