Przejdź do treści
A320 należący do linii Air India, fot. Indiatimes
Źródło artykułu

Olbrzymie zainteresowanie rekrutacją do linii Air India

Po 15 latach wstrzymywania zatrudnienia na stanowiskach nieoperacyjnych, Air India ogłosiły liczne rekrutacje w związku z planami ekspansji. Linia należąca do koncernu Tata, która jest również flagowym przewoźnikiem Indii, poinformowała, że otrzymała ponad 73 tys. aplikacji na stanowiska pilota i członka personelu pokładowego.

Przewoźnik poinformował również, że w nieco ponad tydzień otrzymał ponad 25 tys. aplikacji od absolwentów studiów menedżerskich do pracy w służbach naziemnych. Ponadto linia lotnicza z siedzibą w Delhi otworzyła niedawno centrum technologiczne w Kerali i otrzymała ponad 2 tys. aplikacji na stanowiska z różnych działów, w tym programistów, ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa i menedżerów oprogramowani.

Dyrektor ds. zasobów ludzkich linii lotniczych Suresh Dutt Tripathi powiedział: "Indyjskie media finansowe Livemint twierdzą, że całe pokolenie pracowników straciło szansę pracy dla Air India z powodu ograniczonej rekrutacji na przestrzeni lat. Nasza inicjatywa pozyskiwania talentów koncentruje się na identyfikacji i rekrutacji odpowiednich osób, aby zapewnić, że nasze zasoby ludzkie nadążają za tempem wzrostu i ewoluującymi potrzebami organizacji”.

Tripathi dodał: „Pozyskanie talentów z nowego pokolenia jest również niezbędna do wprowadzenia zmian kulturowych, które sprawią, że Air India będzie pracodawcą z wyboru”.

Rekrutacja w Air India

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony