Przejdź do treści
Incydent na pokładzie samolotu linii Frontier, fot. kadr youtube
Źródło artykułu

Lot linii Frontier został przekierowany po tym, jak jedna z pasażerek zaczęła krzyczeć, że została porwana (film)

16 listopada 2023 r., A320 linii Frontier Airlines wykonujący lot F9 1161 z lotniska Houston (IAH) do Denver (DEN) w Stanach Zjednoczonych, został przekierowany do Dallas Fort Worth (DFW) po tym, jak jedna z pasażerek zaczęła krzyczeć, że została porwana.

Jak relacjonowała załoga, niedługo po starcie w kabinie samolotu zapanował chaos, gdy kobieta zaczęła krzyczeć twierdząc, że została uprowadzona. Zamieszanie zostało udokumentowane przez innych pasażerów, a nagrania zostały udostępnione w mediach społecznościowych.

Na filmach widać, jak kobieta przechodzi po fotelach nad głowami innych osób, a jedna z pasażerek mówi, że ta musiała zostać „opętana”. Chaos się powiększył jeszcze bardziej w momencie, gdy inni pasażerowie próbowali powstrzymać kobietę, a jeden z mężczyzn, prawdopodobnie pobudzony tym zdarzeniem, zaczął śpiewać pieśni gospel i wykrzykiwać wersety biblijne.

Kapitan zadecydował o przekierowaniu rejsu do Dallas, gdzie bezpiecznie wylądował o 14:55 czasu lokalnego. Trzech pasażerów – kobieta, która wywołała zamieszanie, mężczyzna, który śpiewał i jeszcze jeden pasażer biorący udział w incydencie, zostało usuniętych z rejsu razem ze swoimi bagażami. Samolot następnie kontynuował lot do Denver, gdzie ostatecznie dotarł przed 18:00 czasu lokalnego.

Incydent na pokładzie A320 linii Frontier Airlines

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony