Zobacz wywiad z członkami Samolotowej Reprezentacji Polski przed Mistrzostwami w Santa Cruz

Bolesław Radomski, Dariusz Lechowski i Agata Kuchta (fot. kadr z programu "Mistrzowie podniebnych wyścigów")

Gośćmi dzisiejszego programu „Pytanie na śniadanie” TVP2 byli Bolesław Radomski i Dariusz Lechowski – srebrni medaliści z 2014 roku oraz Agata Kuchta – członkowie Samolotowej Reprezentacji Polski.

Tegoroczne starty członków Samolotowej Reprezentacji Polski w zawodach samolotowych dobiegają końca, ale najważniejsze i zarazem najtrudniejsze wyzwanie, czyli 20. Mistrzostwa Świata w lataniu rajdowym w Santa Cruz, jest jeszcze przed Nimi.

20 Mistrzostwa Świata w lataniu rajdowym w portugalskim Santa Cruz odbędą się w dniach 4 – 9 września, a oficjalny trening rozpocznie się już 1 września. Wystartuje około 60 załóg z kilkunastu krajów. Bolesław Radomski i Dariusz Lechowski będą reprezentować Polskę w kategorii unlimited, a Agata Kuchta – z damskiej załogi Samolotowej Reprezentacji Polski – w kategorii advanced.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich śpiochów, którzy nie zdążyli obejrzeć występu Agaty Kuchty, Bolesława Radomskiego i Dariusza Lechowskiego w dzisiejszym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie”, macie szansę na nadrobienie zaległości. O tym czym są „lotnicze podchody” i nie tylko można zobaczyć w wywiadzie na stronie: www.pytanienasniadanie.tvp.pl/26625346/mistrzowie-podniebnych-wyscigow

Źródło: pytanienasniadanie.tvp.pl
comments powered by Disqus