Przejdź do treści
Zawody Modeli Szybowców F1N w Płocku - zwycięzcy (fot. Aeroklub Ziemi Mazowieckiej)
Źródło artykułu

Zawody Modeli Szybowców F1N w Płocku rozegrane

W dniu 26 listopada 2023 r. w Hali Sportowej S.W. im. P. Włodkowica w Płocku rozegrane zostały kolejne, drugie Zawody Modeli Szybowców F1N.

Frekwencja dopisała: w grupie młodzików wystartowało 17 zawodników, w kategorii open 6. Modele do zawodów powstały na naszej modelarni w ramach specjalnych warsztatów dla dzieci i dorosłych.

Dzięki dużej dyscyplinie i sprawnej organizacji każdy zawodnik wykonał 18 lotów kwalifikacyjnych! Niezwykłą pracę wykonali wolontariusze-harcerze z 51. Wodnej Drużyny Harcerskiej im. Flotylli Wiślanej. Pełnili oni bardzo ważne funkcje sędziów chronometrażystów, oraz prowadzili biuro zawodów. Za co organizatorzy składają podziękowania!

Walka o podium trwała do samego końca, a loty z każdą kolejką były coraz dłuższe-było co podziwiać. Ostatecznie na podium stanęli:

w kategorii młodzik:
1. miejsce – Jan Lipiński
2. miejsce – Blanka Strzelecka
3. miejsce – Aleksander Grzywiński

w kategorii open:
1. miejsce – Ryszard Wajdowicz
2. miejsce – Tomasz Wesołowski
3. miejsce – Aleksandra Krakowska

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i profesjonalne zestawy modeli do sklejania. Pozostali zawodnicy i wolontariusze otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkości. Aeroklub zadbał również o poczęstunek w postaci smakowitej pizzy. A Panie Magda Ceglińska i Diana Panek Kaczyńska zatroszczyły się o bufet dla wszystkich ze słodkimi przekąskami i napojami. Impreza była przygotowana pod każdym względem – humory dopisały wszystkim. Więcej zdjęć z imprezy na stronie aeroklubplock.pl

Tak wyglądał trening tuż przez zawodami.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony