Przejdź do treści
Seminarium "Ciągła zdatność do lotu statków powietrznych lotnictwa ogólnego" - 09.2021
Źródło artykułu

Zaproszenie na seminarium pt. "Ciągła zdatność do lotu statków powietrznych lotnictwa ogólnego"

Urząd Lotnictwa Cywilnego zaprasza do udziału w seminarium pt. „Ciągła zdatność do lotu statków powietrznych lotnictwa ogólnego”, które odbędzie się w dniach 28 - 29 września 2021 roku w PWSZ w Chełmie.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, seminarium odbędzie się w formie hybrydowej, tj. stacjonarnie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie przy ul. Wojsławickiej 8b oraz zdalnie w formie telekonferencji.

W przypadku formy stacjonarnej liczba dostępnych miejsc jest ograniczona i zostanie dostosowana do obowiązujących przepisów rozporządzenia w zakresie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Ponieważ udział w szkoleniu stacjonarnym będzie możliwy tylko dla ograniczonej liczby osób, o udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na sali, organizatorzy proszą o zgłaszanie uczestnictwa tylko jednego przedstawiciela z danej organizacji.

Wszystkich zainteresowanych ULC zaprasza do zapoznania się z agendą seminarium, rejestracji za pomocą dołączonego formularza oraz do zgłaszania propozycji tematów.

Rejestracja na seminarium trwa do 3 września 2021 r. Formularz zgłoszeniowy: www.tiny.pl/9xk1n

Zaproszenia do udziału w seminarium w formie stacjonarnej, będą wysyłane 16 września 2021 r. wyłącznie do zarejestrowanych osób, na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

* Szczegóły dotyczące organizowanego wydarzenia, a także link do seminarium ULC poda w późniejszym terminie.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:
•  Agenda seminarium

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony