Przejdź do treści
Premierowe pokazy filmów "Lider F-16 Tiger Demo" oraz "Double Race" (fot. Cumulusy)
Źródło artykułu

Zaproszenie na premierowe pokazy filmów "Lider F-16 Tiger Demo" oraz "Double Race"

W imieniu organizatorów zapraszamy na premierowe pokazy filmów "Lider F-16 Tiger Demo" oraz "Double Race", które odbędą się już w najbliższy piątek 8 grudnia 2023 r. od godz. 11:00 w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 25a w Warszawie.

Film "Lider F-16 Tiger Demo” to historia kpt. pil. Macieja "SLABa" Krakowiana, czyli lidera F-16 Tiger Demo Team Poland - jego podróż pełna pasji, emocji i niepowtarzalnych doświadczeń - od dzieciństwa po chwilę obecną. Doświadczenia te przeplatane są świetnymi ujęciami, działalnością Tiger Demo Teamu oraz relacjami „MAGGIE” - technik samolotu bojowego F16. Autorem filmu jest Adam Pietrzak, a premierowy pokaz rozpocznie się o godz. 12:00.

Film "Double Race" to hollywoodzkie podsumowanie współpracy 31 Baza Lotnictwa Taktycznego W Krzesinach oraz F-16 Tiger Demo Team z fundacją Positive Ways Positiveways.pl oraz Łukaszem Gogulskim. Dzięki przeprowadzeniu symulowanego wyścigu samochodu McLaren z samolotem bojowym F-16, udało się zebrać ponad 260 tys. zł na cele charytatywne.

Po projekcji filmów odbędzie się spotkanie i rozmowa z bohaterami oraz twórcami.

BEZPŁATNE bilety dostępne są pod tym linkiem – https://app.evenea.pl/event/869277-4/
Liczba miejsc ograniczona, więc... nie zwlekajcie!

To będą totalnie odlotowe emocje i niepowtarzalna okazja, aby osobiście spotkać się ze "SLABem" oraz twórcami filmów!

Do zobaczenia!


Przeczytaj również:
Premiera filmu "Lider F-16 Tiger Demo Maciej SLAB Krakowian"

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony