Przejdź do treści
Festiwal Balonowy Szczecinek (fot. Tomasz Piskorowski)

Zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Balonowy Szczecinek 2024

W imieniu Miasta Szczecinek zapraszamy pilotów balonowych na kolejną edycję Międzynarodowego Festiwalu Balonowego w Szczecinku, który odbędzie się w dniach 4 – 7 lipca 2024 roku.

Starty odbywać się będą ze Szczecinka i jego okolic od czwartku 4 lipca (start wieczorny) do niedzieli 7 lipca 2023 (start poranny).

Organizatorzy planują udział 40 balonów z Polski oraz zagranicy. Kolejność zgłoszeń zgodnie z rejestracją zgłoszeń.

Przyjazd załóg i rejestracja w czwartek 04.07.2024 r. w godz. 12:00 – 16:00, w Centrum Konferencyjnym ZAMEK, ul. Mickiewicza 2.

Odprawa główna – godz. 17:00. w Centrum Konferencyjnym ZAMEK, ul. Mickiewicza 2

Koszt uczestnictwa 4-osobowej załogi jest darmowy, w zamian za zabranie na lot każdorazowo przynajmniej 1-2 osób dla Organizatora. Osoby te przydzielane będą bezpośrednio po Briefingu.

Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie wszystkich załóg, całodniowe wyżywienie, uczestnictwo w imprezach odbywających się w trakcie Festiwalu, gaz na wszystkie loty, zestaw powitalny, uroczyste zakończenie Festiwalu z Burmistrzem Miasta Szczecinek, nagrody, uczestnictwo w imprezach odbywających się w trakcie Festiwalu, atrakcje Szczecinka (jak na przykład rejs statkiem po jeziorze Trzesiecko, Wake Park).

Przewidujemy rozgrywanie fiesty balonowej, konkurencji sportowych z celami na ziemi i wirtualnymi, przybycie teamów paralotniowych, mini balonów oraz Galę Nocną wraz z powitalnym przejazdem przez centrum Miasta Szczecinek przy otwarciu Festiwalu – informują organizatorzy.

Chętni, chcący wziąć udział w Festiwalu proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa poprzez odesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia na adres: agnieszka@paraplan.com.pl  do dnia 1 czerwca 2024 r.

•  Karta Zgłoszenia
 
Program festiwalu oraz szczegóły dotyczące miejsca rejestracji, zakwaterowania, wyżywienia, tankowania przesłane zostaną po przesłaniu zgłoszeń pilotów oraz załóg.

Już cieszymy się na Wasz udział w Festiwalu i mamy nadzieję na pogodę z zeszłego roku – dodają.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony