Zakończenie PLMP sezonu 2015 i nowe otwarcie na sezon 2016

Zakończenie PLMP sezonu 2015 (fot. psp.org.pl)

17 października w auli Urzędu Miasta Płocka odbyło się zakończenie PLMP sezonu 2015. Organizatorzy podziękowali przybyłym na tą uroczystość pilotom. "To dzięki wam właśnie ta impreza ma sens i cieszy nas organizatorów, że przybyliście, mimo tak kiepskiej pogody. A przede wszystkim dziękujemy wam za udział w zawodach i ich bezpieczny przebieg."

Podziękowano również organizatorowi Darkowi Bógdałowi z całą ekipą Płocką za przygotowanie tej gali – "Było wspaniale. Dziękujemy za gościnę w auli Urzędu Miasta Płock i udział w gali Romanowi Siemiątkowskiemu – zastępcy Prezydenta Płocka".

Podziękowania otrzymali też wszyscy organizatorzy lokalnych edycji, a zaczęliśmy w Rudnikach, potem był Pińczów i Elbląg. "Dzięki waszemu wsparciu zawody mieliśmy gdzie przeprowadzić, wiemy, że poświęciliście dużo czasu, aby się przygotować na przyjęcie zawodników i wielkie wam za to dzięki."

Za pracę kierownika sportowego na tych zawodach podziękowania złożono Adamowi Pasce i Marcinowi Krakowiakowi.

Trofea ligowe i medale uroczyście wręczyli Karolina Kocięcka, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego, w imieniu Aeroklubu Polskiego członek Zarządu Adam Paska i Dyrektor Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej Jan Chrobociński.

A zwycięzcami ligi zostali:

W Klasie PF-1 (start z nóg jednoosobowy)
1. Jacek Ciszkowski
2. Paweł Radziszewski
3. Jarosław Pałdyna

W klasie PL-1 (wózki jednoosobowe)
1. Bernard Buczek
2. Wojciech Bógdał
3. Tomasz Dembczyński

W klasie PL-2/PF-2 (wózki dwuosobowe)
1. pil. Tomasz Krotecki, naw. Ewelina Krotecka
2. pil. Daniel Walkowiak, naw. Roman Walkowiak
3. pil. Jarosław Balcerzewski, naw. Magdalena Kłos

Galeria zdjęć


(fot. psp.org.pl)

Źródło: PSP
comments powered by Disqus