Przejdź do treści
Źródło artykułu

XXV Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski oraz Fiesta Motoparalotniowa "KONTAKTY" 2023 Łomża

Komisja Mikrolotowa Aeroklubu Polskiego oraz Tygodnik "KONTAKTY" zapraszają na XXV Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 15-20 sierpnia 2023 r. w Łomży. W tych samych dniach odbędzie się też Fiesta Motoparalotniowa "KONTAKTY" 2023.

Jak co roku rozgrywane będą różnego rodzaju konkurencje nawigacyjne, ekonomiczne oraz sprawnościowe i wyłaniani będą mistrzowie w 3 klasach. Aby wziąć udział w zawodach wystarczy posiadać ważne świadectwo kwalifikacji upoważniające do wykonywania lotów na posiadanym PPG / PPGG lub dokument zagraniczy upoważniający do wykonywania takich lotów, Licencję Sportową FAI (obowiązkowa dla uczestników MP), ubezpieczenie OC w związku z wykonywanymi lotami oraz opłacone wpisowe które wynosi: klasy PF1, PL1 – 200zł, PL2 – 300zł.

Aby zarejestrować się na zawody wystarczy przesłać maila na adres: mmpkontakty@gmail.com podając imię i nazwisko – klasę w której pilot chce wystartować, Numer licencji LSFAI: dotyczy uczestników Mistrzostw Polski, telefon, profil na Facebook, zdjęcie, uwagi: (np. rezerwacja AMOD-a).

Każdy zawodnik podczas zawodów musi korzystać z rejestratora AMOD. Organizatorzy wiedzą, że nie każdy takowe posiada ale uspokajają, iż mają mały zapas amodów i dla osób, które nie posiadają w/w rejestratora możliwe będzie wypożyczenie Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację przy zgłaszaniu uczestnictwa mailem.

Podczas zawodów zostaną wyłonieni zwycięzcy XXV MPMP oraz zwycięzcy Fiesty Motoparalotniowej "KONTAKTY" 2023. 

Więcej informacji organizacyjnych na stronie www.kadrappg.pl oraz na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony