XVI Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2015 w Łomży

XVI Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2015 w Łomży (fot. FotoGabs)

Zapraszamy na XVI Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2015, które w tym roku odbędą się w dniach 25-27.09.2015 r. na lądowisku między mostami.

Na łomżyńskim niebie będzie można zobaczyć wiatrakowce, motolotnie i samoloty ultralekkie z całej Polski oraz gości z Czech i Litwy. Nie zabraknie również pilotów PPG i PPGG. Oprócz mistrzowskiej kadry PPG - złotych medalistów Świata i Europy pod przewodnictwem trenera Adama Paski - w Łomży zobaczymy tradycyjnie paralotniarzy z Chełma, Suwałk, Rzeszowa, Gdyni, Warszawy, Ełku, Krakowa, Radomia, Białegostoku i, jak zwykle, jeszcze nie wiadomo skąd.

Jak co roku, zlatujemy się w piątek, 25 września, a zawody rozgrywamy w sobotę i niedzielę. Biuro Mistrzostw będzie czynne w piątek od godziny 16.00 w Hotelu Gromada (ul. Rządowa 1) oraz na lądowisku.

Za wpisowe 200 zł (w tym VAT) od osoby zapewniamy:
1. Dwa noclegi, dwa śniadania, dwie kolacje i dwa obiady.
2. Paliwo startującym w Mistrzostwach (dotyczy motolotni, samolotów ultralekkich i wiatrakowców) w ilości niezbędnej do rozegrania konkurencji oraz dodatkowe paliwo odbywającym loty widokowe ze wskazanymi przez Organizatora kandydatami na pilotów (motolotnie, samoloty ultralekkie i wiatrakowce).
3. Medale i puchary (1 – 3 miejsce w odrębnych klasyfikacjach: motolotnie i ulm, PPG/PPGG) oraz upominki okolicznościowe dla wszystkich.
4. Fantastyczną zabawę i niezapomnianą atmosferę.

Piloci muszą posiadać:
- aktualne ubezpieczenie (zgodnie z aktualnymi przepisami),
- świadectwo kwalifikacji,
- aktualny przegląd sprzętu (dotyczy motolotni, ulm i wiatrakowców).

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

W razie pytań - prosimy o kontakty: biuro_zawodow@onet.eu

Źródło: Tygodnik "Kontakty"
comments powered by Disqus