Przejdź do treści
Źródło artykułu

XLII Międzynarodowy Konkurs Mistrzostw Polski Modeli Redukcyjnych oraz Mistrzostw Polski "Małego Modelarza" w Oleśnicy

W imieniu organizatorów zapraszamy modelarzy do udziału w XLII Międzynarodowym Konkursie Mistrzostw Polski Modeli Redukcyjnych oraz Mistrzostw Polski "Małego Modelarza", który odbędzie się w dniach 1–3 września 2023 r. w Hotelu Perła w Oleśnicy, przy ul. Sinapiusa 12.

Udział w imprezie mogą brać modelarze indywidualni, kluby i modelarnie. Do konkursów można zgłaszać modele kartonowe i plastikowe. Każdy zawodnik może do każdej z imprez zgłosić dowolną ilość modeli, lecz nie więcej niż 1 model w każdej klasie.

Oba konkursy rozegrane zostaną w następujących klasach wiekowych (młodzik, junior i senior) i w poniższych kategoriach rodzajowych: Klasa STANDARD oraz Klasa OPEN (waloryzowana, bez podziału na klasy wiekowe, w klasie tej niezbędne jest załączenie dokumentacji modelu).

W konkurencji Grand Prix Małego Modelarza mogą startować jedynie modele opublikowane przez MM (dopuszcza się modele z wydruków oficjalnie opublikowanych przez MM płyt CD.

Udział w konkursie należy zgłosić do 30 sierpnia 2023 r. wysyłając zgłoszenie swojego uczestnictwa na e-mail okm-olesnica@wp.pl, lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: konradus.com

Za udział w każdej z imprez należy w momencie zdawania modeli wnieść opłatę startową w wysokości:
•  Młodzicy – 5 zł. za pierwszy model, każdy kolejny 1zł,
•  Juniorzy – 10 zł. za pierwszy model, każdy kolejny 2 zł,
•  Seniorzy – 15 zł za pierwszy model, każdy kolejny 5 zł.

Więcej informacji na stronie www.pwm.org.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony