Wylicytuj lot akrobacyjny z Maciejem Pospieszyńskim na aukcji WOŚP

Maciej Pospieszyński w powietrzu

Witam, nazywam się Maciej Pospieszyński, od 1998r. latam na szybowcach w 2009 roku zdobyłem swoje pierwsze medale na mistrzostwach świata, w 2012 roku wywalczyłem tytuł mistrz świata w akrobacji szybowcowej. Do dnia dzisiejszego zdobyłem łącznie 10 medali z mistrzostw świata i europy.

Na aukcji WOŚP wystawiam lot wyczynowym dwumiejscowym szybowcem akrobacyjnym MDM-1 FOX. Podczas lotu zaprezentuje pokaz akrobacji wyczynowej podczas którego zwycięzca będzie mógł poczuć jakim przeciążeniom podlegają piloci akrobacyjni oraz jak wygląda zawodnicza akrobacja szybowcowa. Szybowiec MDM-1 Fox na którym wykonamy lot jest najlepszym dwumiejscowym szybowcem akrobacyjnym na świecie, może on latać z prędkością sięgającymi niemalże 300km/h !!

Lot będzie można zrealizować na lotnisku Rudniki koło Częstochowy w miesiącach wiosennych kiedy to będę trenował do  tegorocznych Mistrzostw Świata. Lot razem z holem będzie trwał ok 10-15 min. Szybowiec zostanie wyholowany na wysokość ok 1300m następnie po odczepieniu liny holującej od szybowca zaprezentuje dynamiczny pokaz akrobacji wyczynowej :-)

Link do aukcji

Poniżej krótki film na którym można zobaczyć jak to wygląda. 

Źródło: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
comments powered by Disqus