Przejdź do treści
Źródło artykułu

Wirtualny Skywayrun Gdańsk Airport

Jak już wiadomo organizatorzy Skywayrun Gdańsk Airport – biegu po pasie startowym lotniska – musieli zmienić datę biegu w Gdańsku. Nowy termin biegu to 19-20.06.2021 r.

Jeśli będziecie z nami w przyszłym roku nic nie musicie robić, Wasz pakiet zostaje automatycznie przepisany i jesteście na liście uczestników – mówią organizatorzy.

Ale dla osób, które z jakichś powodów nie będą mogły wystartować w rzeczywistym biegu na pasie startowym lotniska w Gdańsku w nowym terminie organizatorzy przygotowali Wirtualny Skywayrun Gdańsk Airport. Bieg jest organizowany w ramach już wniesionych opłat przez uczestników.

Termin wirtualnego biegu to 20–25.06.2020 r. Biegpowinien mieć dystans minimum 5 km. Dystans można pokonać w dowolnym miejscu na terenie Polski. Bieg nie jest biegiem masowym. Każdy z uczestników biega indywidualnie i dostosowuje trasę oraz warunki jej pokonania biorąc pod uwagę okoliczności, które mogą wpłynąćna jego bezpieczeństwo.

Na czym to polega
Trzeba przebiec minimalny wyznaczony dystans 5 km w dowolnym czasie. Następnie przysłać organizatorom zdjęcie z przebiegniętym dystansem i osiągniętym czasem (zegarek, telefon).

Uczestnik wirtualnego biegu otrzyma od nas medal wraz z koszulką przesyłką pocztową. Będzie to ten sam medal i ta sama koszulka, którą otrzymalibyście na biegu rzeczywistym. Wydarzenia odbywają się bez żadnej klasyfikacji, więc uczestnik wirtualnego biegu nie musi się spieszyć. Zapisując się na bieg wirtualny uczestnik zwalnia miejsce na liście uczestników Skywayrun Gdańsk Airport, który odbędzie się w nowym terminie 19-20.06.2021 r. w Porcie Lotniczym Gdańsk – informują organizatorzy.

Za kilka dni ruszą zapisy na Wirtualny Skywayrun Gdańsk Airport. Aby przepisać swój pakiet na Wirtualne Wydarzenie, rezygnując z rzeczywistego biegu w nowym terminie, musicie zapisać się do specjalnie stworzonego tylko dla Was biegu na stronie www.monsterevent.pl

Zgłoszenia online przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy w dniach 6.06.2020 r. (15:00) –12.06.2020 r. (21:00).

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie www.skywayrun.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony