Przejdź do treści
Dron
Źródło artykułu

Webinarium o zmianach w prawie dronowym w ramach Aviation Expo

Miłośnicy lotnictwa po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Kielcach. Jak już wcześniej informowaliśmy, w dniach 25-26 września 2021 r. odbędą się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO.

A tymczasem organizatorzy imprezy zapraszają do udziału w webinarium poświęconym tematyce bezzałogowców, które odbędzie się w czwartek 11 lutego 2021 r. o godzinie 14:00. 

Podczas spotkania nie zabraknie najważniejszy zmian dotyczących ich użytkowania czy rejestracji.

Targi Kielce i Joanna Wieczorek (współpracująca z Dentons, rzecznik prasowy Aeroklubu Polskiego, strategiczny doradca Drone Alliance Europe) wspólnie zorganizują dyskusję regulatora i liderów polskiego rynku dronowego. W spotkaniu wezmą udział prelegenci z takich instytucji i firm jak: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Polskich Sił Zbrojnych, DroneHubGroup, UavsPoland, Prometheus, FlyArgo.

Podczas webinarium eksperci będą rozmawiać m.in. o nowych zasadach lotów, rejestracji bezzałogowców, strefach geograficznych czy szkoleniach operatorów.

Uczestnicy w trakcie wydarzenia na żywo będą mogli zadawać pytania za pośrednictwem czatu.

Dodatkowo przedstawiciel FlyArgo opowie o funkcjonalnościach swoich wiatrakowców i analogiach do tego co potrafią drony.

Partnerami merytoryczni są: Aeroklub Polski, Drone Alliance Europe, Dentons.

Jeszcze raz zapraszamy na webinarium, które odbędzie się na facebookowym kanale Aviation Expo.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony