Przejdź do treści
Warsztaty fotograficzne - Cumulusy 2023 (fot. Sławek 'hesja' Krajniewski)
Źródło artykułu

Warsztaty fotograficzne – Cumulusy 2023

Siedem dni pozostało fanom lotnictwa, aby zagłosować na swoich faworytów w głosowaniu finałowym dziewiątej edycji plebiscytu lotniczego Cumulusy. Więcej na stronie: cumulusy.pl/zaglosuj

Podobnie jak rok temu, w ramach Plebiscytu Cumulusy 2023, organizatorzy serdecznie zapraszają na wyjątkowe warsztaty fotografii lotniczej, które odbędą się w godzinach 17:00 – 20:00 w piątek 16 lutego 2024 roku w Hotelu Airport Okęcie w Sali Cumulus (9 piętro). Warsztaty poprowadzi Sławek "hesja" Krajniewski.

Podczas zajęć "hesja" opowie jak wg niego zrobić dobre zdjęcie lotnicze. Będzie mowa o tym, co każdy fotograf lotniczy powinien wiedzieć zanim naciśnie spust migawki, o różnych technikach fotografowania lotnictwa oraz o tym, co należy zrobić z materiałem po fotografowaniu. Podstawową wiedzę prowadzący doprawi garścią swoich sztuczek służących jak najlepszemu obrazowaniu lotnictwa. Na zajęciach nie zabraknie też zdjęć i filmów "hesji" z jego najciekawszych sesji fotolotniczych!

Ilość uczestników bardzo ograniczona - max 30 osób! Byłoby dobrze, gdyby każdy uczestnik miał już jakieś doświadczenie z fotografią, a idealnie z fotografią lotniczą.

Zainteresowanych udziałem w warsztatach organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Warunkiem uczestnictwa jest wykupienie cegiełki na rzecz Fundacji Aviatornia i przekazanie darowizny w kwocie 70,00 zł brutto.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzyma email z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i udziału w warsztatach.

Rejestracja uczestników potrwa do 16 lutego lub do wyczerpania dostępnych miejsc.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: cumulusy.pl/workshops/form


Przeczytaj również:
Znamy Finalistów Cumulusów 2023 – głosujemy

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony