Przejdź do treści
Źródło artykułu

Warszawski Festiwal Modelarski BABARYBA 2023

Zapraszamy modelarzy do udziału w Warszawskim Festiwalu Modelarskim BABARYBA 2023, który odbędzie się w dniach 3–4 czerwca 2023 r., w największej w Warszawie hali sportowej – Hali Arena Ursynów, przy ul. rtm. Pileckiego 122. Organizatorami imprezy są: IPMS Polska, IPMS Warszawa oraz Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika.

W ramach imprezy odbędą się 3 niezależne konkursy modelarskie:
• Konkurs o Syrenią Łuskę – ocena modeli według ustalonej punktacji, na podstawie dokumentacji dołączonej do modeli,
• Festiwal modeli plastikowych,
• Festiwal modeli Kartonowych.
Wszystkie konkursy mają charakter otwarty, mogą w nich uczestniczyć modelarze indywidualni jak i zrzeszeni w klubach i modelarniach.

Celem Festiwalu jest popularyzacja modelarstwa redukcyjnego jako interesującej formy rozwijania zainteresowań techniczno-historycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz promowanie modelarstwa, jako ciekawej formy spędzania wolnego czasu i sposobu aktywizacji lokalnych grup społecznościowych. Festiwal jest połączony z wystawą dla zwiedzających.

Modelarze będą rywalizować w następujących grupach wiekowych:
• Młodzik: urodzony w 2010 i później
• Junior: urodzony w latach 2005-2009
• Senior: urodzony w 2004 i wcześniej

Modele można zgłaszać tylko przez internet. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego w formie elektronicznej do dnia 1.06.2023 r. do godziny 23:59 na stronie www.warszawskifestiwalmodelarski.pl

Festiwal jest połączony z wystawą dla zwiedzających. Podczas Festiwalu odbędzie się również giełda modelarska: w sobotę w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w niedzielę od 9:00 do 14:00.

Więcej informacji w Regulaminie, na stronach www.warszawskifestiwalmodelarski.pl oraz www.facebook.com/warszawskifestiwalmodelarski/

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony