Przejdź do treści
VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strącaniu Baloników
Źródło artykułu

VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strącaniu Baloników

Już wkrótce, w dniach 16-19 czerwca 2022 r. odbędzie się kolejna edycja rywalizacji samolotowej w Kikitach, czyli VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strącaniu Baloników.

Mistrzostwa będą obejmowały trzy konkurencje. Organizatorzy zaplanowali widowiskowe zawody i puchary dla zwycięzców oraz przede wszystkim wspaniałą zabawę w wybornym towarzystwie.

Więcej informacji na temat tej imprezy dostępnych jest na stronie www.kikity.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Czytaj więcej

lotnictwo GA
Firma Westwings zgodnie z zamierzeniami uruchomiła pod koniec 2021 roku swój pierwszy klub pilota w Polsce, oferując pilotom z licencją dostęp do wynajmu samolotów Piper Warrior II bazowanych w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica. Założyciel firmy Michał Zienkiewicz prezentuje...
lotnictwo GA
W ostatnich dniach ukazały się zmiany AIP AIRAC AMDT 251, MIL AIRAC AMDT 142, VFR AIP AIRAC AMDT 153.
lotnictwo GA
Miło nam poinformować, iż w ofercie sklepu dlapilota.pl znalazła się nowa edycja lotniczych map Polski 2022 według standardów ICAO w skali 1 : 500 000. Komplet składa się z 6 oddzielnych laminowanych arkuszy w podziale geograficznym: Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Warszawa, Wrocław,...
lotnictwo GA
19 maja planowane jest czasowe wyłączenie VOR WAR na okres ok. 9 miesięcy. Tego dnia znika z AIP, a w ślad za tym z elektronicznych map w GPS-ach (po aktualizacji) DVOR/DME WAR. Zaraz potem nastąpi jego fizyczne wyłączenie i rozbiórka obiektu.

Nasze strony