Przejdź do treści
Czy wiesz, że i Say it in English
Źródło artykułu

Ucz się z portalem: Czy wiesz, że… i Say it in English – wielka aktualizacja

Niekiedy, z niewyjaśnionych i niezrozumiałych przyczyn zapada nam w głowie słowo, zdanie, porada. Okazjonalnie, zaskakuje pytanie, na które trudno znaleźć od ręki odpowiedź. I aby, wspierać się wzajemnie w nawałnicy myśli i informacji, zarazem porządkując przypadkowo zasłyszane, a niekiedy zapomniane rzeczy, publikujemy losowe wybrane mądrości i rady lotnicze. „Czy wiesz, że…” to zbiór ponad pięciuset podpowiedzi i wskazówek, niezbędnych każdemu pilotowi, niezależnie od doświadczenia. 

Dodatkowo, przypominając, że frazeologiczny lotniczy angielski służy jednoznacznej, sprawnej i efektywnej komunikacji, zebraliśmy, prawie wszystkie sekwencje frazeologiczne niezbędne w lotach VFR i IFR, publikując je pojedynczo w sekcji „Say it in English”

Zachęcamy, aby odwiedzając naszą główną stronę, zajrzeć w jej niższe odmęty. Niewinne przewiniecie strony, odkryje, jaką to super poradę, zgotował Wam ślepy los kierowany przez algorytm losowej inteligencji. 

Gwarantujemy, jakość merytoryczną, powiedzonek i sekwencji frazeologicznych. W myśl, zasady „Less is more” nie publikujemy wszystkich jednocześnie. Dlatego, gdyby wzrósł Wam apetyt na więcej, wystarczy odświeżyć stronę. 

Źródłem wskazówek „Czy wiesz, że” jesteście Wy i nasze osobiste doświadczenia. Dlatego jak by Wam przy okazji wpadło coś do głowy, to prosimy komentarz. Dodamy do bazy danych. Miłej zabawy ;-)
 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony