Spadochronowe Zawody o Błękitną Wstęgę Odry 2021

Skoczek spadochronowy

Stowarzyszenie Strzelców i Spadochroniarzy POPS Polska zaprasza do wzięcia udziału w Zawodach o Błękitną Wstęgę Odry 2021, które zostaną rozegrane w dniach 3-4 lipca 2021 r. na nadodrzańskich wałach w okolicach ulicy Zawalnej we Wrocławiu.

Rozgrywane będą konkurencje: skoki spadochronowe na celność lądowania, grupowe i indywidualne. W zawodach uczestniczyć będą drużyny 4 osobowe lub zawodnicy indywidualni.

Skoki będą wykonywane z samolotu AN-2, start z lotniska w Szymanowie, odległego o 15 minut od miejsca lądowania. Przejazd z miejsca lądowania autobusem zapewnia organizator. Nie przewiduje się startu zawodników na spadochronach "szybkich".

Wymagane dokumenty: polisa ubezpieczeniowa OC obejmująca skoki spadochronowe, ważne świadectwo kwalifikacji skoczka spadochronowego.

Wyposażenie zawodnika: komplet spadochronów z ważnymi dokumentami (spadochron zapasowy typu skrzydło wraz z AAD, zaplombowany).

Wpisowe na zawody wynosi 120 złotych, koszt pojedynczego skoku to 65 PLN. W ramach wpisowego organizator przewiduje lunch w trakcie skoków, napoje, kawa oraz zakończeniowy grill-bar.

Zgłoszenia wraz z imieniem, nazwiskiem należy przesyłać na adres: biuro@edusec.com.pl (jest jeszcze kilka wolnych miejsc).

Zwycięzcy w poszczególnych klasyfikacjach otrzymają pamiątkowe dyplomy i puchary , a w klasyfikacji drużynowej również medale. Zwycięzca w klasyfikacji indywidualnej otrzyma także Błękitną Wstęgę Odry.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: POPS Polska
comments powered by Disqus