Przejdź do treści
Słuchawki Lightspeed Delta Zulu
Źródło artykułu

Słuchawki Lightspeed DELTA ZULU w ofercie sklepu dlapilota.pl

Już od 9 grudnia w ofercie sklepie dlapilota.pl dostępne jest najnowsze "dziecko" firmy Lightspeed, słuchawki DELTA ZULU. Jest to innowacyjny produkt, który zawiera wszystkie najnowsze technologie stosowane obecnie w słuchawkach lotniczych w segmencie rynku premium.

To co je głównie wyróżnia i czego nie zastosowano dotychczas w żadnych innych słuchawkach lotniczych, to wbudowany elektroniczny detektor tlenku węgla. W momencie gdy norma CO zostanie przekroczona użytkownik informowany jest o tym sygnałem dźwiękowym.

Słuchawki Lightspeed Delta Zulu

Słuchawki Lightspeed Delta Zulu

Tak więc w przypadku tego modelu słuchawek mamy do czynienia z połączeniem komfortu i bezpieczeństwa w jeden, najwyższej jakości produkt.

Dodatkowo, słuchawki posiadają wbudowany equalizer dźwięku umożliwiający ustawienie odpowiedniej barwy dźwięku dla każdego ucha osobno, a także aplikację, dzięki której można nagrywać korespondencję podczas lotu. Te elementy zdecydowanie wyróżniają słuchawki  DELTA ZULU od innych dostępnych na rynku i stanowią o ich atrakcyjności.

Słuchawki Lightspeed Delta Zulu

Słuchawki Lightspeed Delta Zulu

Słuchawki Lightspeed DELTA ZULU (z opisem specyfikacji technicznej i samego produktu) dostępne są w sklepie dlapilota.pl (LINK)


Artykuł zawiera lokowanie produktu

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony