Przejdź do treści
Źródło artykułu

SKYWAYRUN – bieg po pasie startowym lotniska 23. BLT – nowy termin biegu

Zapraszamy na odlot podczas 3. edycji militarnej SKYWAYRUN – biegu po pasie startowym lotniska wojskowego 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim! Zapisy trwają!

Z przyczyn losowych organizatorzy byli zmuszeni przełożyć termin imprezy SKYWAYRUN Military. Bieg miał się odbyć 9.09.2017 r. (sobota), nowa data to 21.10.2017 r. (sobota).

Godziny biegów pozostają bez zmian, miejsce również. Z wszystkimi dotychczas zapisanymi osobami organizatorzy będą się kontaktować drogą mailową.

21 październik 2017 r., SKYWAYRUN – bieg po pasie startowym lotniska 23. BLT w Janowie pod Mińskiem Mazowieckim:
– Dystans 5 km – start o godzinie 15:00
– Dystans 10 km – start o godzinie 16:30

Organizatorzy zdają sobie sprawę, że nie każdej zapisanej już osobie nowy termin może pasować, ale będzie im bardzo miło jeśli osoby te będą z nimi w tym dniu. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, proszą o kontakt mailowy na adres biuro@monsterevent.pl.
Pomimo dokładania wszelkich możliwych starań i zabezpieczeń, przeprowadzenie imprezy na terenie bazy wojskowej zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem organizacyjnym, na które nikt nie ma wpływu. Za wszelkie niedogodności organizatorzy serdecznie przepraszają. Jednocześnie zapewniają, że impreza SKYWAYRUN Military zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Inauguracyjna impreza SKYWAYRUN odbyła się w nocy z 18 na 19 kwietnia 2015 roku na lotnisku Rzeszów-Jasionka. Do dnia dzisiejszego bieg odbywał się na lotniskach we Wrocławiu, trzykrotnie w Rzeszowie oraz dwukrotnie na lotnisku w bazie wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

21 października 2017 roku po raz kolejny spotkamy się na lotnisku wojskowym podczas biegu w niebanalnych okolicznościach i miejscu, jakim jest pas startowy.

Pakiet startowy obejmuje:
• koszulkę techniczną upamiętniającą bieg,
• pamiątkowy medal na mecie,
• numer startowy z chipem do pomiary czasu,
• wodę lub napój izotoniczny.
Cena pakietu w biegu na 5 km to 59 zł dla osób, które wniosą opłatę do 21 września. Po tym terminie cena wzrasta do 69 zł. Osoby, które zapiszą się do dnia 21 września na dystans 10 km, wnoszą opłatę startową w wysokości 69 zł, a po tym terminie opłata wzrasta do 79 zł.

Lista startowa będzie otwarta do wyczerpania limitu miejsc, ale nie później niż do 19.10.2017 r. Rejetracja uczestników biegu na stronie www.monsterevent.pl Zapisy w dniu biegu nie będą prowadzone.

Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego i będzie czynne w dniu biegu w godzinach 12:00-17:00. Ze względu na specyfikę miejsca, oraz weryfikację osób wchodzących na teren wojskowy, biegacze będą proszeni o stawienie się w biurze zawodów na minimum 2 godziny przed startem swojego biegu.

Zapraszamy do przybycia na lotnisko wcześniej – w trakcie całego wydarzenia przewidziane są również liczne atrakcje dla kibiców, m.in. wystawa ekwipunku i sprzętu wojskowego.

Uczestnicy oprócz doskonałego humoru muszą zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem – ten sam, na podstawie którego dokonali zapisu na bieg, oraz jednorazową kartę wejściową uprawniającą do wejścia i przebywania na terenie lotniska. Kartę otrzymają na tydzień przed biegiem, drogą elektroniczną, na podany podczas zapisów adres mailowy.

W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat, należy jednak pamiętać, że osoba niepełnoletnia, aby odebrać pakiet, musi mieć ze sobą zgodę na udział w biegu, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego. Taką zgodę można pobrać ze strony www.skywayrun.pl Zachęcamy także do zapoznania się umieszczonym na stronie regulaminem biegu.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji na stronie www.skywayrun.pl, na Facebooku oraz na stronie wydarzenia.

W trakcie biegów SKYWAYRUN zawsze panuje niepowtarzalna atmosfera. Tak było podczas poprzednich edycji militarnych:

 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony