Przejdź do treści
Głosowanie na nominowanych w plebiscycie Cumulusy 2022 (fot. cumulusy.pl)
Źródło artykułu

Rozpoczęło się głosowanie na nominowanych w plebiscycie Cumulusy 2022

Rozpoczęło się już wstępne głosowanie w plebiscycie CUMULUSY 2022 i potrwa ono do 25 stycznia 2023 r. do godziny 12:00, a 28 stycznia poznamy listę finalistów, którzy będą mieli szansę na zdobycie statuetek, dyplomów i wyróżnień w głosowaniu finałowym.

CUMULUSY 2022 – to już ósma edycja ogólnopolskiego plebiscytu lotniczego, który organizujemy, aby uskrzydlać, wspierać i promować sportowców lotniczych, dodawać wiary i nadziei marzycielom, angażować kibiców i pasjonatów lotnictwa, a także integrować całe środowisko lotnicze w Polsce.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, iż nasze wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatem honorowym przez Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzeja Kraśnickiego, Ministra Sportu i Turystyki Kamila Bortniczuka i Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego Piotra Samsona, a do grona patronów honorowych dołączył też Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich – mówią organizatorzy plebiscytu.

Tegoroczne nowości:

  • konkurs fotograficzny, w którym jury składające się z czołowych polskich fotografów lotniczych wybierze najlepsze zdjęcie lotnicze roku i tym samym laureata statuetki Cumulus Foto, a kibice zdecydują o przyznaniu nagrody publiczności głosując za pomocą sms i/lub on-line do 8 lutego 2023 do godz. 12:00,
  • statuetka Cumulus Extreme rozpoczyna podbój świata! i po raz pierwszy w historii plebiscytu walczą o nią przedstawiciele innych państw, a głosy można oddawać on-line do 8 lutego 2023 do godz. 12:00,
  • seminaria, prelekcje, konferencje, dni rekrutacyjne, mini expo, warsztaty tematyczne, prezentacje produktowe, akcje promocyjne, kursy doszkalające, spotkania autorskie – lista tematów i prelegentów jest już bogata, ale pozostaje jeszcze przestrzeń dla osób, firm i instytucji do współorganizacji tego typu wydarzeń towarzyszących 10 i/lub 11 lutego 2023 r.

W bieżącej edycji plebiscytu mamy aż 84 kandydatów do zwycięstwa, pogrupowanych w 9 kategoriach, z których najliczniejsza to kategoria „sport” z 25 nominowanymi. Kto otrzyma statuetki, dyplomy, wyróżnienia specjalne i nagrody? Zdecydują o tym osiągnięcia sportowców lotniczych, głosy członków Kapituły, władz aeroklubów, dziennikarzy i oczywiście wszystkich kibiców oraz sympatyków lotnictwa.

Na stronie internetowej www.cumulusy.pl znajdują się krótkie notki o każdym z kandydatów oraz informacje o tym, w jaki sposób fani lotnictwa mogą zagłosować na swoich faworytów za pomocą smsa i/lub on-line.

W kategorii „sport” do finału zakwalifikuje się tylko 15 nominowanych z największą liczbą punktów, a w pozostałych kategoriach tylko 3 kandydatów z najlepszymi rezultatami powalczy dalej o zwycięstwo.

Ogłoszenie listy finalistów planowane jest na 28 stycznia, a od 29 stycznia wystartuje głosowanie finałowe, które ostatecznie wyłoni laureatów. Uroczysta gala finałowa CUMULUSY 2022 odbędzie się 11 lutego 2023 roku w hotelu Airport Hotel Okęcie    w Warszawie.       
       
Organizatorzy: AIR SPORTS PROMOTION oraz Fundacja AVIATORNIA

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony