Przejdź do treści
Paulina Krupińska w samolocie akrobacyjnym Łukasza Czepieli (fot. Red Bull Polska)
Źródło artykułu

Prze-lotne Pytania: Paulina Krupińska

Od połowy października br. Łukasz Czepiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje swoich gości na pokładzie samolotu podczas czwartego sezonu szalonego talk show "Prze-lotne Pytania". W takich warunkach łatwe pytania po prostu nie istnieją.

Tym razem gościem Łukasza Czepieli w podniebnym talk-show na pokładzie akrobacyjnego samolotu Edge 540 była Paulina Krupińska, prezenterka i dziennikarka telewizyjna. Miss Polonia 2012, prezenterka TVN Style, a od półtora roku współprowadząca Dzień Dobry TVN, mama Antosi i Jędrka, żyjąca trochę w Warszawie, trochę na Podhalu. "Czy można prowadzić program z nieba? Oczywiście!" – mówi prezenterka.

Zazwyczaj przed kamerą przepytuje Paulina, teraz role się odwróciły i to Łukasz zadawał pytania, które – dosłownie – wgniatają w fotel. Jaka była jej największa gafa w Dzień Dobry TVN? Czy zaśpiewa i przeklnie po góralsku? O co najczęściej kłóci się z mężem?

Zobaczcie kolejny odcinek jedynego w swoim rodzaju podniebnego talk-show. Na zachętę słowa Pauliny tuż po wyjściu z samolotu: „Pod względem poziomu adrenaliny, to dla mnie przeżycie najlepsze na świecie!”.

Wszystkie odcinki "Prze-lotnych Pytań" znajdują się na stronie Redbull.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony