Prze-lotne Pytania: Łukasz "Juras" Jurkowski

Łukasz Jurkowski na pokładzie akrobacyjnego samolotu Łukasza Czepieli (fot. Red Bull Polska)

Od połowy października br. Łukasz Czepiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje swoich gości na pokładzie samolotu podczas czwartego sezonu szalonego talk show "Prze-lotne Pytania". W takich warunkach łatwe pytania po prostu nie istnieją.

Tym razem gościem Łukasza Czepieli w podniebnym talk-show na pokładzie akrobacyjnego samolotu Edge 540 był Łukasz „Juras” Jurkowski, który podczas lotu wykrzyczał: "To jest lepsze niż wszystkie rollercoastery razem wzięte!".

Powiedzieć o nim „Człowiek orkiestra”, to niewiele powiedzieć. Zaczynał od taekwondo, potem przez wiele lat walczył w MMA, teraz jest komentatorem sportów walki, ale też dziennikarzem sportowym w radiu i telewizji. Współprowadzi program „Ninja Warrior” w Polsacie, jest spikerem na meczach Legii Warszawa, a ostatnio kręcił się też po parkiecie w „Tańcu z Gwiazdami”. Wulkan pozytywnej energii – Łukasz „Juras” Jurkowski.

Kto jest jego ulubionym piłkarzem Legii? Jak się tańczy rumbę? Czy umie komentować na żywo akrobacje lotnicze? Warto zobaczyć, jak poradził sobie z tymi i innymi pytaniami w trakcie ekstremalnego lotu, z mnóstwem figur akrobacyjnych wywołujących ekstremalne emocje. Zapnijcie pasy i lecimy!

Wszystkie odcinki "Prze-lotnych Pytań" znajdują się na stronie Redbull.com

Źródło: redbull.com
comments powered by Disqus