Przejdź do treści
Łukasz Jurkowski na pokładzie akrobacyjnego samolotu Łukasza Czepieli (fot. Red Bull Polska)
Źródło artykułu

Prze-lotne Pytania: Łukasz "Juras" Jurkowski

Od połowy października br. Łukasz Czepiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje swoich gości na pokładzie samolotu podczas czwartego sezonu szalonego talk show "Prze-lotne Pytania". W takich warunkach łatwe pytania po prostu nie istnieją.

Tym razem gościem Łukasza Czepieli w podniebnym talk-show na pokładzie akrobacyjnego samolotu Edge 540 był Łukasz „Juras” Jurkowski, który podczas lotu wykrzyczał: "To jest lepsze niż wszystkie rollercoastery razem wzięte!".

Powiedzieć o nim „Człowiek orkiestra”, to niewiele powiedzieć. Zaczynał od taekwondo, potem przez wiele lat walczył w MMA, teraz jest komentatorem sportów walki, ale też dziennikarzem sportowym w radiu i telewizji. Współprowadzi program „Ninja Warrior” w Polsacie, jest spikerem na meczach Legii Warszawa, a ostatnio kręcił się też po parkiecie w „Tańcu z Gwiazdami”. Wulkan pozytywnej energii – Łukasz „Juras” Jurkowski.

Kto jest jego ulubionym piłkarzem Legii? Jak się tańczy rumbę? Czy umie komentować na żywo akrobacje lotnicze? Warto zobaczyć, jak poradził sobie z tymi i innymi pytaniami w trakcie ekstremalnego lotu, z mnóstwem figur akrobacyjnych wywołujących ekstremalne emocje. Zapnijcie pasy i lecimy!

Wszystkie odcinki "Prze-lotnych Pytań" znajdują się na stronie Redbull.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony