Port Lotniczy Łódź: Nowy Prezes Zarządu

Michał Marzec (fot. airport-technology.com)

Dzisiejszą decyzją Rady Nadzorczej na stanowisko Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Łódź zostanie powołany Pan Michał Marzec, wieloletni pracownik łódzkiego lotniska. Od ponad 20 lat pracuje bezpośrednio w branży lotniskowej.

W latach 1994 – 2008 Pan Michał Marzec pełnił funkcję Prezesa Zarządu oraz Dyrektora Portu Lotniczego Łódź. Był odpowiedzialny m.in. za tworzenie zespołu, budowę infrastruktury portu, współpracę z liniami lotniczymi. W latach 2008 – 2014 pracował na stanowisku Dyrektora Naczelnego PPL oraz Dyrektora Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie m.in. uprawnienia instruktora z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego oraz uprawnienia do certyfikowania lotnisk wydane przez ICAO. Ukończył międzynarodowe studia z zakresu zarządzania – Master of Business Administration (MBA) we Francji oraz studia na Uniwersytecie w Edynburgu. Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej i Warszawskiej. Od wielu lat emocjonalnie związany z Łodzią i z łódzkim lotniskiem.

Źródło: Port Lotniczy Łódź
comments powered by Disqus