Przejdź do treści
Centrum Edukacji Lotniczej Portu Lotniczego Kraków (fot. Kraków Airport)
Źródło artykułu

Poleć z tematem...

Centrum Edukacji Lotniczej Portu Lotniczego Kraków zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji aranżacji i wyposażenia ekspozycji stałej mieszczącej się w terminalu pasażerskim.

Celem Konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem przestrzennym, funkcjonalnym i architektonicznym koncepcji aranżacji i wyposażenia ekspozycji stałej mieszczącej się w terminalu pasażerskim w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków – Balice, która ma za zadanie promowanie wiedzy z zakresu lotnictwa cywilnego.

Tematem szczegółowym koncepcji plastycznej ekspozycji jest przekazanie, głównie młodym odbiorcom, odwiedzającym lotnisko, wiedzy z zakresu procedur lotniskowych.

Do wzięcia udziału w konkursie CEL zachęca szczególnie studentów lub absolwentów uczelni artystycznych.

Warunkiem spełnienia wymogów konkursowych jest dostarczenie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z pracą konkursową, opracowaną według wytycznych, do siedziby Organizatora, tj. spółki Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o., budynek Administracyjno-Techniczny, dziennik podawczy, ul. Kpt. M. Medweckiego 1, 32-083 Balice.

Każdy Uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy prace konkursowe. Prace konkursowe można składać do dnia 31 marca 2023 roku.

Wszystkie materiały konkursowe dostępne są w Regulaminie konkursu na stronie:

www.krakowairport.pl/pl/firma/lotnisko/spolka/centrum-edukacji-lotniczej/regulamin-cel

Konkurs projekt ściany edukacyjnej w terminalu pasażerskim Kraków Airport (fot. Kraków Airport)
FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony