Przejdź do treści
Nie pamietasz lotniczych prawd po zimie? Image by cookie_studio on Frepik
Źródło artykułu

Pierwsza promocja, której wielkość zależy wyłącznie od Twojej (nie) wiedzy

Proponujemy wiosenną ofertę dla zdecydowanych, którzy cenią, ponad wszystko plan B. W lotnictwie wiadomo, bez planu zapasowego, lepiej nie latać. Na wypadek zapomnienia, utraty prądu, restartu smartfona czy tableta proponujemy zakup naszego najbardziej zaawansowanego i zarazem niezawodnego produktu Polska Atlas Lotniczy.

W tej promocji, upust zależy wyłącznie od Twojej wiedzy, lub pamięci.

O projekcie
Polska Atlas Lotniczy to ponadczasowy zbiór przepisów, regulacji, praktycznych wskazówek i podstawowych informacji o lotniskach i lądowiskach w Polsce. Warto go mieć zawsze pod ręką w samolocie, wiatrakowcu czy śmigłowcu. Nam przydał się ostatnio dwukrotnie. Pierwszy raz, jak zawiesił się Audio Panel G1000 i utraciliśmy możliwość nadawania. Działał tylko odbiór. Wyszukaliśmy w Atlasie numer telefonu do zbliżania i poinformowaliśmy o usterce. Umówiliśmy się z ATS, że polecenia będziemy potwierdzać Squawk Ident. Drugi raz, Atlas przydał się w nocnym locie. Wystartowaliśmy przed zachodem poćwiczyć lądowania na podwarszawskim lotnisku. Powrót był już w ciemnej nocy. Ale! Na taki lot wymagany jest plan lotu. Z Atlasem w ręku przedyktowaliśmy treść FPL przez telefon.  Poszło gładko, choć nerwowo. 

Atlas poza danymi o lotniskach i lądowiskach, zawiera zbiór niezbędnych pilotowi potrzebnych i praktycznych informacji, począwszy od częstotliwości, telefonów, skrótów, dobrych praktyk, po tabele konwersji, ilustracje i wszelkie inne praktyczne pomoce. 

Jak otrzymać zniżkę na Polska Atlas Lotniczy?
Poniżej znajduje się ankieta, w której zgodnie z własnym sumieniem i wiedzą prosimy potwierdzić, czy pamiętacie o….. Na wszystkie, z zadanych pytań oczywiście znajdziecie odpowiedź w Atlasie. Im więcej zaznaczycie, tym bardziej potrzebujecie ten Atlas. A im go bardziej potrzebujecie, tym większą dla Was przygotowaliśmy zniżkę. Po wypełnieniu ankiety, w ciągu około 18 godzin otrzymacie maila lub SMSa (w zależności co podacie) z kodem rabatowym uprawniającym do zakupu za zniżką. Każde „Nie pamiętam…” premiowane jest jednym punktem procentowym ;-)

Aby zachęcić Was do wspólnej zabawy, sami w redakcji wypełniliśmy ankietę i…. dostaliśmy 14% zniżki. I gdybyście się bali przy zamówieniu, że zostaniecie zdemaskowani, zawsze możecie kupić Atlas na żonę, partnerkę, syna, córkę, kochankę, mamę, tatę. Do wyboru do koloru! Kod działa na każdego, ale tylko raz i wyłącznie do 7 kwietnia. Kod możesz ofiarować komuś w prezencie.

Jak zwykle gwarantujemy 100% dyskrecję, dlatego w danych kontaktowych podaj emaila LUB numer telefonu. Jak się wstydzisz, podaj numer lub emaila do znajomego, znajomej. IP adres jak zawsze skasujemy. Z resztą, całą ankietę wraz z odpowiedziami skasujemy natychmiast po zakończeniu promocji. Na koniec opublikujemy zagregowane wyniki ankiety.

Sprawdź się. Nie podglądaj. To Twój wybór, czy polecisz sam lub sama, czy z niezawodnym Atlasem. Atlas może tylko pomóc, a waży tylko 657 gram.

Na pociesznie, pamiętaj, że im mniej wiesz tym taniej kupujesz ;-)

Promocja/ankieta trwa do końca prima aprilisowej soboty 2023 roku. Kod rabatowy, można użyć tylko raz. Kod działa do 7 kwietnia.   Zapraszamy do zabawy ;-) Spokojnie, otrzymanie kodu nie jest jednoznaczne z obowiązkiem zakupu.

Atlas dostępny jest w sklepie dlapilota.pl. Przy finalizacji zamówienia kliknij napis: Masz kod promocyjny?

Prosimy o sumienne odpowiedzi. Każda odpowiedź to 1% zniżki.


dlapilota.pl Sp. z o.o. zobowiązuje się do wykorzystania zebranych w niniejszej ankiecie danych wyłącznie na potrzeby przyznania
dlapilota.pl Sp. z o.o. zobowiązuje się do wykorzystania zebranych w niniejszej ankiecie danych wyłącznie na potrzeby przyznania kodu rabatowego na zakup Polska Atlas Lotniczy. dlapilota Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do agregacji odpowiedzi, w sposób uniemożliwiający identyfikację osoby udzielającej odpowiedź. dlapilota.pl Sp. z o.o. skasuje wszystkie wyniki ankiety natychmiast po zakończeniu promocji.
dlapilota.pl Sp. z o.o. zobowiązuje się do wykorzystania zebranych w niniejszej ankiecie danych wyłącznie na potrzeby przyznania kodu rabatowego na zakup Polska Atlas Lotniczy. dlapilota Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do agregacji odpowiedzi, w sposób uniemożliwiający identyfikację osoby udzielającej odpowiedź. dlapilota.pl Sp. z o.o. skasuje wszystkie wyniki ankiety natychmiast po zakończeniu promocji.

Po wypełnieniu ankiety oczekuj na SMS lub email. Jak nie otrzymasz w ciągu około 18 godzin, prosimy o maila na adres: wspolpraca@dlapilota.pl z tytułem: Nie otrzymałem/-am maila z kodem rabatowym do Polska Atlas Lotniczy. Nie lencie się, przysyłajcie!

Image by cookie_studio on Frepik

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony