PAŻP udostępnia aktualne i archiwalne numery magazynu Safe Sky

Safe Sky – Biuletyn Bezpieczeństwa PAŻP Nr 4(8)/2019

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej przekazała dobrą nowię dla wszystkich miłośników kontroli ruchu lotniczego, przemysłu lotniczego, innowacyjnych systemów i rozwiązań wdrażanych we współczesnym świecie awiacji.

Oto przekazujemy w wasze ręce dostęp do aktualnych i archiwalnych numerów wydawanego przez PAŻP magazynu Safe Sky, który do tej pory trafiał wyłącznie do polskich środowisk lotniczych – informują przedstawiciele PAŻP.

Safe Sky to kwartalnik przygotowywany przez Biuro Bezpieczeństwa Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Materiały w nim zawarte tworzą specjaliści PAŻP oraz autorzy zewnętrzni. Celem Safe Sky jest promocja bezpieczeństwa w ruchu lotniczym oraz najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie ATM.

Teraz także i wy możecie czytać, pobierać i cieszyć się zawartością kolejnych numerów. Jesteśmy przekonani, że załączona lektura pokaże Wam wiele zachodzących w świecie kontroli ruchu lotniczego procesów z zupełnie innej strony oraz rzuci światło na nowe zagadnienia – zachęcają przedstawiciele PAŻP.

PAŻP liczy też, że numery Safe Sky staną się doskonałym towarzyszem zwłaszcza w obecnym okresie, podczas spędzania czasu w domowym zaciszu.

Życzymy udanej lektury!

Archiwum magazynu Safe Sky można znaleźć na stronie pansa.pl w zakładce "O NAS", a także bezpośrednio po kliknięciu w link: www.pansa.pl/safe-sky

Źródło: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
comments powered by Disqus