Przejdź do treści
Osadzeni sprzątali lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim (fot. Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej)
Źródło artykułu

Osadzeni sprzątali lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim

Skazani w ramach zajęć KO zostali zadysponowani do prac społecznych na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. W ramach wizyty na lotnisku pomogli w pracach porządkowych i zapoznali się z funkcjonowaniem lotniska.

4 kwietnia 2023 roku Dyrektor Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim skierował sześciu osadzonych zakwaterowanych w Oddziale Zewnętrznym w Goleszach do udziału w akcji sprzątania terenów zielonych na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Jest to pierwsza akcja i na pewno nie ostatnia zorganizowana w ramach współpracy Aeroklubu z Aresztem Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim.

Osadzeni porządkowali tereny zielone i sprzatali obszar lotniska. W ramach akcji aresztanci mieli okazję poznać funkcjonowanie lotniska, jego historie i codzienną prace pilotów i instruktorów ośrodka szkolenia. 

Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej serdecznie dziękuje dyrekcji Aresztu Śledczego za współpracę, która jest realizowana także przy organizacji lotniczych konwojów skazanych do odbycia kary w piotrkowskim areszcie.

Osadzeni sprzątali lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim (fot. Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej)2

(fot. Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej)

Osadzeni sprzątali lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim (fot. Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej)3

(fot. Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony