Przejdź do treści

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Prawo lotnicze i kosmiczne: wyzwania i zagrożenia"

Koło Naukowe Prawa Lotniczego i Kosmicznego "Kosmolot" zaprasza zarówno studentów, doktorantów czy absolwentów, m.in. kierunków ekonomicznych, technicznych oraz prawniczych do udziału Konferencji naukowej pt. "Prawo lotnicze i kosmiczne: wyzwania i zagrożenia", która odbędzie się dnia 16 czerwca 2023 roku (piątek) na platformie MSTeams.

Osoby zainteresowane czynnym udziałem w wydarzeniu, organizatorzy proszą o wysyłanie swoich zgłoszeń razem z abstraktami na adres email: zgloszeniakolonaukowe@gmail.com do dnia 4 czerwca 2023 roku oraz o wypełnienie formularza uczestnictwa czynnego – LINK

Abstrakt powinien zawierać od 500 wyrazów oraz bibliografię. Istnieje możliwość wystąpienia w języku angielskim.
Informacja, co do akceptacji abstraktu zostanie podana najpóźniej do 5 czerwca 2023 roku.

Zgłoszenia uczestnictwa biernego do 10 czerwca 2022 r. poprzez formularz uczestnictwa – LINK

Zarówno czynny jak i bierny udział jest bezpłatny. Uczestnictwo będzie potwierdzone odpowiednim certyfikatem, który zostanie przesłany uczestnikom na podane w zgłoszeniu adresy email.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia wszelkich zamian, np. w kwestii daty organizowanego wydarzenia czy jego formy.

Organizatorami Konferencji są: Instytut Nauk Prawnych WPIA UŚ, Zespół badań nad prawem lotniczym oraz Koło naukowe Prawa Lotniczego i Kosmicznego "Kosmolot".

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony