Odlotowa niedziela Portu Lotniczego Wrocław na Partynicach

Port Lotniczy Wrocław - koń (fot. Port Lotniczy Wrocław)

Gdzie wybrać się na jesienne wakacje, co można przewieźć w bagażu podręcznym, jak pracuje Lotniskowa Straż Pożarna. Tego wszystkiego dowiecie się… na Torze Wyścigów Konnych. 22 września 2019 r. na Partynicach pojawią się pracownicy wrocławskiego lotniska, by świętować Dzień Portu Lotniczego Wrocław.

22 września na wrocławskich Partynicach będzie można spotkać pracowników lotniska, którzy odkryją tajniki swojej pracy. Najbliższa niedziela na Torze Wyścigów Konnych zapowiada się odlotowo.

Zachęcamy wszystkich wrocławian do odwiedzenia toru, zarówno stałych bywalców, jak i osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać Partynic. Dobra zabawa gwarantowana – zaprasza Jerzy Sawka, dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych.

W niedzielę na Partynicach czekają atrakcje przygotowane przez lotnisko. Spotkamy tu m.in. funkcjonariuszy Urzędu Celnego, którzy wyjaśnią, które pamiątki z wakacji możemy bezpiecznie przewieźć w bagażu podręcznym i rejestrowanym. Największą gratką dla fanów Portu Lotniczego Wrocław będzie z pewnością wóz Lotniskowej Straży Pożarnej i ekipa strażaków, która na co dzień odpowiada za bezpieczeństwo pasażerów.

 
(fot. Port Lotniczy Wrocław)

Co roku organizujemy święto wrocławskiego lotniska na Partynicach. To doskonała okazja dla mieszkańców, by w jednym miejscu jednocześnie oglądać zmagania na torze i porozmawiać z pracownikami Portu Lotniczego Wrocław oraz… zaplanować jesienną podróż – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Niedziela na Partynicach będzie też okazją do spotkania z płetwonurkami ze stowarzyszenia Zorba. Pokażą oni swój ekwipunek, a także quada mogącego wjeżdżać pod wodę. Dla zainteresowanych zorganizowane zostaną warsztaty z pierwszej pomocy.

Dodatkowo podczas niedzieli z Portem Lotniczym Wrocław będzie okazja do zarezerwowania jesiennych wakacji z wylotem z Wrocławia i sprawdzenia oferty biura podróży Almatur.

Dzień Portu Lotniczego na Partynicach
22 września (niedziela), godzina14.15-17.45
Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice
Wrocław, ul. Zwycięska 2
Wstęp wolny – zapraszamy!

Źródło: Port Lotniczy Wrocław
comments powered by Disqus