Przejdź do treści
Źródło artykułu

Odliczamy dni do Antidotum Airshow Leszno 2024

Już za dwa dni będziemy świadkami tak pięknego widowiska na Lotnisku Leszno! Tegoroczna edycja jest rekordowa pod względem liczby odrzutowców! Na niebie w dniach 21-22 czerwca zagrzmi aż 5️ różnych typów samolotów odrzutowych:

– F-16 Tiger Demo Team Poland z Sił Powietrznych RP 
– M-346 Demo Team z Sił Powietrznych RP
– Saab SK.60 ze Szwedzkich Sił Powietrznych
– dwa Alpha Jety z The Flying Bulls 
– TS-11 Iskra z Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła

Pamiętajcie o ochronie słuchu dla osób wrażliwszych na hałas, szczególnie dzieci. Organizatorzy zdecydowanie zachęcają również do pozostawienia psiaków w spokojniejszym miejscu.

Udział tak licznej ekipy samolotów odrzutowych na cywilnej imprezie organizowanej na trawiastym leszczyńskim lotnisku nie byłby możliwy bez wsparcia 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny. Organizatorzy dziękują za kolejny rok wzorowej współpracy i za wszystko.

W oba dni wydarzenia bramy lotniska zostaną otwarte o 12:00. Na pokazach z pewnością pojawią się fotografowie lotniczy – cudowni pasjonaci, którzy uwieczniają podziwiane przez nas wszystkich chwile. Fotografowie są dla organizatorów bardzo ważni i starają się, aby mieli jak najbardziej komfortowe warunki do realizacji swojej pasji. Dlatego kontynuują pozytywnie przyjęty pomysł trzech STREF SPOTTER! Więcej na stronie: https://antidotumairshow.pl/spotter/

Przez najpiękniejszy lotniczy spektakl – Antidotum Airshow Leszno 2024 – prowadziły będą w tym roku nie jeden, lecz dwa głosy. To duet komentatorów: Radek Brzózka i Marek Siuta.

Radek Brzózka (fot. Antidotum Airshow Leszno)

Radek Brzózka jest wam doskonale znany z poprzednich edycji leszczyńskich pokazów. Dziennikarz, prezenter telewizyjny, pilot paralotni, pasjonat nauki i lotnictwa. Jak mało kto potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć najbardziej zawiłe i skomplikowane zagadnienia. Radek od wielu lat czaruje nas swoim głosem i nie inaczej będzie 21 i 22 czerwca!

Marek Siuta (fot. Antidotum Airshow Leszno)

Marek Siuta jest twórcą kanału „Zabytki Nieba” na YouTube o lotnictwie historycznym. Prelegent podczas konferencji i uroczystości upamiętniających ważne wydarzenia z lotniczej historii, przewodnik w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i pilot szybowcowy. Ogromna wiedza, anegdoty i ciekawostki serwowane przystępnym językiem – gwarantowane!

Przed nami dwa dni nieziemskich emocji! Bilety na piątek jeszcze macie szansę zdobyć tutaj: https://tobilet.pl/antidotum-airshow-leszno-2024.html

Więcej informacji na stronach: https://antidotumairshow.pl/, https://facebook.com/antidotumairshow/

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony