Przejdź do treści
Źródło artykułu

Nowy samochód na EPBA dla załóg lotniczych

Na lotnisku EPBA pojawił się zielony pojazd z niebieską szachownicową dedykowany dla załóg przylatujących do Bielska-Białej. Skydream udostępnia go całkowicie BEZPŁATNIE Wszystkim, którzy odwiedzają lotniczo naszą urokliwą, górską miejscowość.

Wiemy jak ważne dla osób przylatujących z innych regionów Polski jest sprawne zorganizowanie wygodnego transportu po przylocie na lotnisko docelowe. Skydreamowy samochód czeka na Was zaraz po wylądowaniu i świetnie sprawdza się do poruszania po okolicy. Dzięki niemu można się bez problemu dostać do centrum miasta, dojechać do hotelu lub wybrać się na wycieczkę do pobliskiej Wisły czy Szczyrku. Można też podjechać na znajduący się w pobliżu lotniska parking i pójść na spacer nad malowniczą zaporę w Wapienicy lub zrobić lekki górski trekking na Dębowiec i Szyndzielnę (na Szyndzielnię możliwy również wjazd kolejką linową).

Wcześniej do Waszej dyspozycji pod hangarem Skydream czekał czarny SMART. Jednak zaczęły napływać do nas informacje, że 2-osobowe autko jest za małe, szczególnie gdy odwiedzały nas załogi 4-osobowe. Dla Waszego komfortu postanowiliśmy zapewnić większe auto, które bez problemu pomieści 4 osoby wraz z bagażem.

Nieważne czy  przylatujecie w celach biznesowych czy turystycznych, skydreamowe Renault Twingo jest to Waszej dyspozycji. Wystarczy zrobić wcześniej mailowo (biuro@skydream.pl) rezerwację na dogodny termin.

 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony