Niepełnosprawni bujający w balonie. Pomóż zrealizować pierwszy taki projekt na Opolszczyźnie

Specjalistyczny kosz do zabierania osób niepełnosprawnych na lot balonem (fot. zrzutka.pl)

Fly Group Sp. z o.o. chce spełnić marzenia osobom niepełnosprawnym, zabierając ich do swojego balonu, wspólnie latając na opolskim niebie!

Robert Drohomirecki jest pilotem i pasjonatem baloniarstwa realizującym swoje działania głównie na terenie Opolszczyzny. Około 5 lat temu utworzył zespół pod nazwą Fly Consulting.

Jesteśmy grupą przyjaciół, dla których propagowanie tego niezwykłego sportu jest misją. Staramy się prowadzić naszą działalność na wielu płaszczyznach i oferować znacznie więcej niż tradycyjne loty balonem czy loty na uwięzi – mówi Robert Drohomirecki. – Chcemy z Wami spełnić marzenia osobom niepełnosprawnym – dodaje.

Jakiś czas temu Robert Drohomirecki otrzymał prośbę o spełnienie marzenia... Marzenia pewnego chłopca z domowego hospicjum, który bardzo chciał wznieść się pod niebo balonem na ogrzane powietrze. Wtedy właśnie zrodziła się w nim ta myśl – aby swoją pasją dzielić się również z potrzebującymi.

To była szeroko zakrojona akcja logistyczna, żeby zapewnić chłopcu maksymalne bezpieczeństwo. Wiadomo, w tego typu przedsięwzięciach to kwestia absolutnie priorytetowa – przygotowanie się do niego zajęło mi naprawdę dużo czasu. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania – opowiada Pan Robert.

Jako firma organizujemy loty na co dzień, jesteśmy przyzwyczajeni do emocji, w naszym balonie zaręczyło się wiele wspaniałych par, padło mnóstwo cudownych deklaracji, popłynęły łzy wzruszenia – ale nawet to nie przygotowało nas na takie przeżycia. Spełnić marzenia pozornie niemożliwe do spełnienia? To daje niewiarygodną motywację do tego... aby takie marzenia spełniać częściej! – tłumaczy Robert Drohomirecki.

Przekraczać granice i dawać dobro? Sprawiać, aby człowiek, który nigdy nie będzie chodził, skazany na wózek inwalidzki, wzniósł się w powietrze ? To jest nasz cel! – dodaje.

  

Aby go osiągnąć, potrzebny jest zakup specjalistycznego kosza. Jest on dostosowany do zabierania osób niepełnosprawnych - ale nie tylko. Również osoby starsze i dzieci powyżej 12 lat mające problemy z chodzeniem mogłyby skorzystać z takiego udogodnienia. Balon, chęci i ręce do pracy firma daje od siebie.

Codzienną działalność, polegającą na organizowaniu lotów balonowych, firma chcemy przeplatać właśnie takimi wydarzeniami – LOTAMI DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – wykonywanymi BEZPŁATNIE.

Zakup specjalistycznego kosza do zabierania osób niepełnosprawnych na lot balonem można wesprzeć do 30 kwietnia 2021 r.

Więcej informacji na stronie www.zrzutka.pl

Źródło: zrzutka.pl
comments powered by Disqus