Łukasz Czepiela w przelocie nad festiwalem Pol'and'Rock

Samolot Red Bull nad Pol'and'Rock, fot. redbull.com

"To było coś niesamowitego! Nad tak wielkim tłumem jeszcze nie leciałem" - mówi pilot Red Bull Air Race o pokazie lotniczym nad Pol'and'Rock Festival. Teraz czas na Red Bull Konkursu Lotów w Gdyni!

3 i 4 sierpnia w Gdyni czeka nas niesamowity podniebny show. W przerwie pomiędzy sobotnimi koncertami Natalii Nykiel i The Dumplings na Plaży Miejskiej oraz w niedzielę w trakcie Red Bull Konkursu Lotów na Skwerze Kościuszki, będzie można zobaczyć pokazy lotnicze w wykonaniu grupy The Flying Bulls i Łukasza Czepieli.

Więcej o samolotach biorących udział w pokazach przeczytacie tutaj. Z polskim pilotem porozmawialiśmy o tym, co tak naprawdę będzie działo się podczas pokazów, a także co czuł, gdy w czwartek przelatywał razem z The Flying Bulls nad festiwalem Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą.

Przelatywaliście nad festiwalem Pol’and’Rock. Jak to wyglądało z góry?

Pierwszy raz latałem nad tak ogromną publicznością. Później, gdy zobaczyłem, co się działo na ziemi, jak zapowiedział nas Jurek Owsiak, jaką energię zbudował na nasz przelot, jak tylko wyszliśmy, z tyłu zza publiczności wlatując do naszego boksu akrobacyjnego, po prostu ciary robiły się na skórze. To było niesamowite show i niesamowite przedsięwzięcie. Chciałbym jeszcze kiedyś pojechać na Pol’and’Rock, żeby posłuchać koncertów.

Czytaj całość artykułu na stronie www.redbull.com

Źródło: redbull.com
comments powered by Disqus